Učení indických bohů (7. díl): Vzácné rukopisy

5210x 18. 01. 2018 1 čtenář

Když mimozemšťané přikázali našim předkům, aby zaznamenali ztracené pokročilé technologické znalosti a principy, měly tyto záznamy sloužit jako průvodce našemu vědecky osvícenému věku? Nebo měly by být výstrahou, abychom zabránili opakování chyb minulosti? Co říkají tyto texty o tom, kam má lidstvo směřovat?

Nové Dillí, Indie. Učenci v Národní misi rukopisů si dali za cíl přeložit a zachovat přes čtyři miliony vzácných starověkých spisů souvisejících s různými obory včetně starověké vědy. Mnohé z těchto spisů se zachovalo na palmových listech a rukopisy jsou rozptýleny po nejrůznějších místech v celém subkontinentu.

V současné době bylo publikováno méně než deset procent staroindických spisů. Nikdo neví, jaká tajemství jsou skryta ve zbývajících nerozluštěných rukopisech. Je možné, že studium těchto starověkých indických spisů odhalí naši budoucnost? Védské texty jsou obrovskou zásobárnou znalostí, ke kterým by mělo být přihlédnuto při dalším pokroku ve světě plném tolika neznámých. Dokud do těchto spisů nenahlídneme, nedozvíme se, zda nám neunikají životně důležité informace. Mohlo by nám být užitečné se k těmto textům vrátit a uvědomit si, jaké znalosti jsme možná měli v dávné minulosti.

Védské texty nabízí klíč k pokroku. Ignorovat je můžeme jen na vlastní nebezpečí, protože je možné, že místo pokroku bude lidstvo čelit svému konci. Je velmi důležité věnovat těmto starým textům více pozornosti a pokusit se z nich vyčíst co nejvíce.

Ze stránek staroindických spisů k nám promlouvají hlasy bohů či mimozemšťanů a napovídají, co je třeba objevit (spirituální rozvoj) i čemu je třeba se vyhnout (jaderné zbraně).

Podle zastánců teorie starodávných astronautů je jisté, že mimozemská minulost lidstva je buď klíčem k budoucnosti, ve které se dokážeme úspěšně vyhnout chybám svých předků, nebo varováním před smrtícími chybami, které bychom nepoučeni byli odsouzeni opakovat.

Učení indických bohů

Další díly ze seriálu

Napsat komentář