«« »»

Učím se odpouštět a přijímat odpuštění

V každém okamžiku svého života zde na Zemi skrze své srdce rozhoduji o tom, jakým člověkem chci být, a jakým člověkem jsem. Odpuštění mě léčí a zbavuje mě starých bolestí a traumat, které mám ve svém srdci uloženy. Rozhodl jsem se proto vyléčit své srdce, odpustit druhým a naučit se odpuštění i přijímat.

Odpuštění

Vzdávám se tímto své občasné, naučené touhy soudit, trestat a oplácet. Odpuštění mě plně osvobozuje a pomáhá více otevírat energetickou bránu mého srdce bezpodmínečné Boží lásce. Nechť Boží láska naplňuje moje srdce. Láska a odpuštění mě pomáhají rozpouštět všechny pochybnosti. Když skrze své srdce s prožitkem odpouštím, učím se vnímat věci tak, jak je vidí samotný Bůh a porozumět tomu, proč se vše děje tak, jak se to děje. Již vím, že se vše děje jen pro moje největší a nejvyšší dobro.

Tímto si dávám vnitřní svolení všechno a všechny milovat, odpouštět sám sobě, ostatním i Bohu. Nechť slunce a oheň Boží lásky v mém srdci plane.

Léčivá meditace

Zde si můžete poslechnout léčivou meditaci: https://drive.google.com/file/d/1zJ4Uu6vchl4OUbw39ix9F1L3fFTSGsuD/view

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 27988 a SS: 100.

Napsat komentář