«« »»

UFO nad Washington DC v roce 1952

Autentický filmový záznam z roku 1952 zachycuje scénu, kdy nad na Kapitolem ve Washington, DC proletěla formace mimozemských lodí (létajících talířů ETV). Celou událost nafilmovalo několik televizních štábů a vidělo stovky svědků na ulicích.

Podle staršího seržanta Dana Morrise (působil u Amerických vojenských vzdušných sil jako zvláštní zpravodaj ET události a následně u NRO super tajná agentura pro vše mimozemské) šlo o letku, která si přišla vyzvednout tělo svého kolegy. Ten jako jediný přežil srážku resp. sestřelení tří ETV během incidentu v Roswellu na počátku července 1947.

V Roswellu vlivem pozemní armádní techniky havarovali celkem tři ETV. V každém cestovaly nejspíše tři humanoidní bytosti přes metr vysoké. Tedy celkem devět bytostí. Šest bytostí nepřežilo pád. Jedna zemřela krátce po objevení armádou; další byla zastřelena, když se pokusila o útěk. Posledním byla pak bytost později v různých dokumentech známá jako EBE nebo EBE1.

EBE byl tedy jediný vesmírný cestovatel, který byl nakonec držen na vojenské základně v Los Alamos až do doby svého onemocnění a následné smrti. Do jaké míry zde byl umístěn dobrovolně se můžeme jen dohadovat.

Zdroje se rozcházejí také v tom, zda žil jen tři roky (1950) nebo o něco déle (1952). Záchranná posádka z jeho domovské planety v každém případě dorazila pozdě…

Chcete vědět více informací? Pak si rezervujte nově připravovaný český překlad knihy Unacknowledged od Stevena Greera! Připojte se k facebook skupině.

Dodatek: Podle informací uvedených ve zdrojích projektu SERPO, byli návštěvníci se souhvězdí, kterému mi říkáme Zeta Reticuli. Jejich domovská planeta nese název Serpo (odtud také název tajného projektu).

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 16963 a SS: 100.

Napsat komentář