UFO u Třince: Viděla jsem černý létající talíř

5459x 02. 01. 2019 1 čtenář

Bylo mi něco mezi 12-14 let, už si přesně nevzpomínám. (K incidentu došlo někdy mezi lety 1991-1994) Bydla jsem ve vesnici kousek od Třince v Oldřichovicích. Kdo zná třinecké železárny, tak ví že jsou hlučné a vydávají nesmírnou škálu různých zvuků, ale člověk si na ně zvykne a přijde mu to časem normální.

Jednou o prázdninách jsme s partou kamarádů hráli venku před domem nějaké hry. Když se setmělo začali jsme si povídat u domu kamarádky, který byl cca 200 metrů od mého bydliště. Uprostřed hovoru mne zaujal zvláštní zvuk jdoucí směrem od bydliště mé kamarádky. Zprvu jsem si říkala, že to musí být něco z železáren. Ten zvuk ale sílil a mě to zaujalo na tolik, že jsem se podívala za zvukem a  v tu chvíli jsem viděla, jak se z čisté tmy vynořil létající talíř (ETV). Talíř jakoby vyplul z ničeho, měl černou matnou barvu a když jsem se podívala detailněji na jeho spodek, viděla jsem světelné spirály. Nebyla to velká zář, jen světlo, nejspíše od pohonu, vytvářelo spirály větší po obvodu a menší uvnitř.

Zdálo se mi, že čas náhle zastavil. Přišlo mi, že můj zážitek nemohl trvat ani 5 vteřin, po kterých se loď opět vytratila do tmy. Na nebi po ní nebyla ani památka. Žádné stopy v oblacích nebo rázová zvuková vlna, která by při tak rychlém pohybu musela být rozhodně slyšet.

Když jsem se chtěla podívat zpět na kamarády, abych se jich zeptala, jestli viděli to samé co já… jen jsem zahlédla, jak pro mne z nepochopitelného důvodu utíkají pryč a někdo z nich křičí: Padá meteorit, zdrhejte…!!!

Podobné články

Napsat komentář