«« »»

Scott Waring: V oblasti S-4 ukrývají USA 30metrové UFO

Známý ufolog Scott Waring objevil pomocí programu Google Maps záhadnou vzletovou a přistávací dráhu v jižní Nevadě. Rozhodl se začít s vlastním výzkumem tohoto území.

V roce 2010 uviděl na snímku z internetu, který byl pořízen v oblasti S-4, podivnou budovu s trojúhelníkovým překrytím a několika hangáry vedle ní. Objekt se nachází několik kilometrů od vojenské základny USA, Edwardsovy letecké základny, jinak také Area 51.

„Jsem přesvědčen, že v této zóně je umístěné 30metrové UFO. Někteří objevili tyto snímky na mapách Google a domnívají se, že se jedná o oblast S-6, ale to tak není. A to vím již od roku 2010“, prohlásil Scott Waring.

Informace, které se v této souvislosti, objevily v médiích, si navzájem poněkud odporují. Část badatelů má za to, že se v oblasti S-4 nachází výzkumný ústav, který se zabývá konstrukcí leteckých prototypů na základě poznatků o mimozemských technologiích.

„Ve skutečnosti jsem v této oblasti našel tři UFA, ale to, které je tady, je opravdu velkolepé a ohromné. Jedná se o 30metrový disk, který je umístěn v největší budově s řízenými podmínkami prostředí. Vypadá to, že přístroj ještě není schopný letu, a proto kolem něj postavili hangár, u kterého se pak při startu otevře jeho horní stěna “, říká ufolog.

Slova Scotta Waringa může potvrdit ještě i další specialista z tohoto oboru, Steven Baron. Tomu se koncem února podařilo pomocí kamery s nočním viděním zachytit několik letících zářivých koulí, které kroužily nad oblastmi 51 a S-4. Video bylo velmi zdařilé.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 07247 a SS: 100.

Napsat komentář