Ukázka z dokumentu o chemtrails

15166x 24. 06. 2013 1 čtenář

Discovery World odvysílalo dokument na téma chemtrails. Nabízím krátkou ukázku (15 minut) z dokumentu s českým dabingem. V dokumentu jsou zmíněny laboratorní experimenty dokazující zásahy do naší atmosféry.

 

Podobné články

Jeden komentář k "Ukázka z dokumentu o chemtrails"

 • S. napsal:

  Několik poznámek:

  1. Na videu se hovoří o desetimikronových částicích v množství milionů tun, padající na obyvatele. Není ale řečeno, za jak dlouho ty miliony tun podle chemtrailistů spadnou (Za jeden přelet? Z hodinu? Za den? za rok? Za století?)

  2. Proč na videu není fotka takových částic? 10 mikronů je sice hodně malá velikost, ale pořád ještě v mezích pozorovatelnosti optickým mikroskopem.

  3. U těch mikročástic chybí poznámka o složení. Uhlíkové částice téhle velikosti vznikají například v dieselových motorech.

  4. co se týče chemického rozboru: chybí údaj o tom, kolik bylo celkem minerálů v té vodě. Podle videa to vypadá, že vodu sbíral z toho, co skapávalo ze střechy. Nemohl tam spláchnout látky, které se koncentrovaly na střeše delší dobu?

  5. Navíc hliník je význačnou součástí cementu. A také běžného prachu (stačí si uvědomit, že podle svého bohatého výskytu v hlíně má i české jméno)

  Barium se používá pro mnoho aplikací (zelené ohňostroje, vrtací kapaliny, přísada do slitin, přísada do protipožárních hmot). Neměl ten sběratel vzorků někde v okolí něco, co by mohlo barium uvolnit?

  Tyhle otázky je třeba pečlivě posoudit – jinak se bohužel jedná jen o dokazování urputným tvrzením.

  Obecně je v tom filmu poměrně dost tvrzení, jejichž podloženost je dost diskutabilní.

Napsat komentář