Uměly dávné bytosti měnit DNA?

20478x 25. 09. 2019 1 čtenář

Jednou z hlavních domněnek je to, že starověké bytosti mohly manipulovat s lidskou DNA. Různé sochy a malby z dávných dob zobrazují řez DNA, což vede teoretiky ke spekulacím: Co když mimozemské bytosti geneticky upravily lidstvo? Jak a proč vlastně lidstvo vzniklo? Jsme tedy jen hybridy nějaké dávné rasy?

Třetí oko

Další domněnkou je to, že starověké kultury věděly o třetím oku umístěném v mozkové hypofýze. Symbol třetího oka se zdá být spojen s podivnými bytostmi a stromem života. Pro některé je tento strom života symbolem pro DNA a lidské obratle. Jak je tedy propojeno DNA a třetí oko? Měly tedy tyto bytosti povědomí o tom, jak je možné změnit DNA působením vyššího vědomí?

Změna DNA

Někteří vědci naznačují, že můžeme změnit naši DNA prostřednictvím záměrů, myšlenek a emocí. Udržování pozitivních myšlenek a účinné překonávání stresu může pomoci udržet emoční pohodu a stabilní DNA.

Podle Science Alert:

„Nejvýznamnějším objevem bylo, že ženy, které měly depresi spojenou se stresem nebo nějakým druhem extrémního stresu v dětství, měly více mitochondriální DNA (mtDNA) než jejich vrstevníci. Mitochondrie jsou „powerhouse organely“, které poskytují energii pro zbytek buňky, a nárůst mitochondriální DNA vedl vědce k přesvědčení, že energetické potřeby jejich buněk se v reakci na stres změnily.“

Zdá se tedy, že tyto změny ve struktuře DNA urychlují proces stárnutí. Ženy v depresích měly kratší telomery než ženy bez výrazných životních stresů. Telomery jsou čepice na konci našich chromozomů, které se přirozeně zkracují, jak stárneme. Tým se tedy začal ptát, zda byl tento proces urychlen stresem.

Jiná zjištění naznačují, že meditace a jóga mohou pomoci udržovat telomery delší a nás tedy mladší. Někteří vědci jdou ještě dále a jsou přesvědčeni, že naše DNA je spojena s vyšším duchovním já.

Testování

V experimentu z roku 1993 armáda testovala, jak vzorky DNA reagují na emoce, ačkoliv je vzorek DNA od dárce vzdálen na míle. Vědci studovali DNA jednotlivých osob v závislosti na tom, jaké emoce právě prožívají. Vzorek jejich DNA byl velmi vzdálen. Osoby byly emočně stimulovány prostřednictvím videí. Pocity testované osoby prokazatelně ovlivňovaly DNA, která byla na míle daleko.

„Když dárce zažil emocionální„ vrcholy “a„ poklesy “, jeho buňky a DNA vykázaly silnou elektrickou reakci ve stejnou chvíli. Ačkoliv vzdálenosti oddělily dárce a vzorky, DNA fungovala, jako by byla stále fyzicky spojená s jeho tělem. Otázka zní: „Proč?“ “ I když byl subjekt vzdálen 350 mil daleko, jeho vzorek DNA reagoval současně. Oba dva spojili neznámé energetické pole.

Lidské bytosti

Není však moudré si při jakékoliv nejasné otázce (kdo postavil pyramidy, kdo sochy na Velikonočním ostrově, apod.) odpovědět, že to jistě postavili mimozemšťané. Pravdou je, že nemáme doteď uspokojivé vysvětlení toho, jak se lidské bytosti vyvinuly do dnešní podoby. Pravdu nikdy nezjistíme, dokud nebudeme mít otevřenou mysl. Ta je klíčem k odpovědi na otázky skryté hluboko v naší DNA.

Je tedy velmi důležité si udržovat zdravou mysl, nejen tělo. Naše mysl totiž ovlivňuje naše tělo více, než si myslíme.

Video

Tip na knihu z eshopu Sueneé Universe

Vědomě jíst, vědomě žít

Seznámíte se s procesy a postupy, které posílí vaši vnímavost k tělu, pocitům, mysli a smyslům, a objevíte, jak úzce je to vše spojeno se změnou stravovacích návyků a fyzické aktivity. Naučíte se používat základní dechové techniky k uklidnění těla, pocitů a mysli a vnímat sami sebe v propojení se svým okolím. Vzroste vaše sebejistota a díky tomu i schopnost chápat povahu a příčiny vašich problémů. Bdělá pozornost vám pomůže dosáhnout nejen zdravé tělesné hmotnosti a duševní pohody, ale naučí vás vnímat hojnost života, kterou tak často přehlížíme.

Vědomě jíst, vědomě žít (kliknutím na obrázek budete přesměrování do eshopu Sueneé Universe)

Tip na zítřejší večer 26.9.2019

Pokud chcete podpořit svou otevřenou mysl a klid v duši i těle, tak zítra přijďte a zkuste se napojit na své vnitřní já prostřednictvím meditace s tibetskými miskami. Rozdílné tóny tibetských misek a přenos do hlubších sfér našeho já vás zrelaxuje a omladí. Meditujeme v čajovně Šamanka na Praze 2 (Hálkova 8). Je to kousek od metra I.P.Pavlova. Sebou není třeba nic nosit. Meditace začíná v 17:45.

Meditace povede Ing. Radim Brixí, který má s pořádáním meditací dlouhodobé zkušenosti. Vedl meditační kurz také na vysoké škole v laboratoři systémové analýzy, kde zkoumal EEG měření meditace a záznam emocí.

Cena vstupenky: 100Kč
 
S ohledem na omezenou kapacitu prosíme o rezervace na telefonu: 777 703 008.

Podobné články

Napsat komentář