«« »»

Unacknowledged: mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství

Kniha Unacknowledged napsaná známým exopolitickým informátorem a badatelem Dr. Stevenem M. Greeram vyšla v květnu 2017. Máme jedinečnou příležitost v druhé polovině roku 2018 mít český překlad. Buďte s námi u této výjimečné události.

Anotace knihy z přebalu:
Na počátku července 1947 byly nedaleko vojenské základny v Roswellu sestřeleny tři mimozemské lodě za použití nového elektromagnetického pulsního zbraňového systému. Následovalo odhalení existence mnoha desítek mimozemských druhů a jejich technologií – stalo se to Rosettskou deskou pro objevení nových fyzikálních principů – nové generace zdrojů na volnou energii a pohonných systémů umožňujících cestovat napříč galaxiemi.

Nové zdroje mohou velmi snadno nahradit všechny naše současné spalovací motory na celé planetě Zemi. Díky nim se změní geopolitické a ekonomické uspořádání na naší planete.

Už žádné těžení fosilních paliv. Už žádný benzín, uhlí nebo jaderné elektrárny. Už žádné silnice a žádné znečištění… je to konec této etapy, která začala vědeckotechnickou revolucí s příchodem parního stroje.

Byli jsme obelháni. A teď, 70 let po incidentu v Roswellu, jsou svědci připraveni o této lži mluvit na veřejnosti v naději, že se tím tak má lidstvo ještě šanci vrátit na správnou cestu.

Dr. Steven M. Greer, MD

Obsah:

 • Část I.: UFO & ET: Tajné archivy
   • Pozorování UFO před 2. světovou válkou
   • Pozorování Foo Fighters (1941-1945)
   • Roswell (FBI dokument)
   • V dobách Trumena (1945-1953)
   • V dobách Eisenhowerova (1953-1961)
   • Majestic-12
   • Energie nulového bodu (volná energie)
   • Nepotvrzené projekty se speciálním přístupem (USAP)
   • Skrytí pravdy všem na očích
   • Pozorování zajištěná armádou 1961-1997 (dokument o Marilyn Monroe)
   • Podzemní základny (dokument NRO)
   • Mimozemšťané a incidenty jadernými zbraněmi
   • Mimozemšťané a základny na Měsíci
   • Exkluzivní svědectví: Richard Doty, zvláštní agent, AFOSI (ukázka z knížky)
  • Naděje
  • Část 1: Rekapitulace
 • Část II.: Blízká setkání pátého druhu
 • Část III.: Směřujeme k odhalení
 • Část IV.: Kosmické podvody
 • Část V.: Akční plán – co dělat dál
  • Pojďme jednat
  • Fundrising na podporu vývoje nových technologií
 • UFO: Fotografie a kresby
 • Přílohy: fotokopie originálních dokumentů z archivů tajných služeb

Sueneé

Sueneé

Komentář překladatele:
Knížku jsem si koupil v originále hned jak byla k dispozici na Amazon. Podpořil jsem také výrobu filmu, protože věřím, že tyhle informace jsou naprosto zásadní pro pochopení fenoménu zatajování kolem přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. (Na autorizovaných českých titulcích se pracuje!)

Knížku jsem dočetl asi do poloviny a pak jsem si řekl, že ji musím přeložit děj se co děj, abyste i vy, čtenáři Sueneé Universe, mohli konečně uvidět ten celý obrázek špinavých intrik, které nejedna světová vláda udělala na celé lidstvo za poslední století. Lhali nám, zabíjeli, zatajovali, popírali – jen aby nevyšlo najevo, že to ve skutečnosti nemají pod kontrolou, že nad tím nemají moc.

Možná se vám budou přátelé smát: Co čteš za ufónský scifi?

Ptám se jich ale, jak vysvětlit souvislosti, které se ukrývají v jednotlivých svědeckých výpovědích z první ruky a vládních dokumentech, získaných od informátorů a nebo z archivů tajných služeb? Jak vysvětlit, že tyto věci do sebe zapadají jako kostky LEGO nebo skládačka puzzle aniž by se mnozí protagonisté navzájem znali? A že jsou jich dnes už stovky, možná tisíce!

Mnohem snadnější mi připadá připustit, že něco na tom jeŽe i když některé věci mohou být zastřeny dezinformacemi, tak to jádro zůstává pravdivé: Nejsme tu sami a nikdy jsme nebyli sami! Není to jen náš svět, je to svět i jiných bytostí – veřejný prostor, který spolu sdílíme…

Jistě má každý právo na svůj názor, i ten můj nebo pana Greera je ovlivněn osobními zkušenostmi a zážitky. A i když budete třeba mít pochybnosti o důvěryhodnosti informací, které vám tu na webu předkládáme, přesto (nebo právě proto) doporučuji si knihu přečíst, protože tohle jsou informace z první ruky. Protože tohle jsou informace podložené tvrdými daty a fyzickými důkazy.


Soutěž o nejlepší název pro knihu
Vyhlašuji soutěž o marketingově nejlepší název pro tuto knížku, neboť jak angličtináři tuší, překlad slova Unacknowledged je trochu pro Česko-Slovenské publikum nesrozumitelný. Potřebujeme se vejít maximálně dvou slov v jednom řádku.

O nejzajímavějších návrzích budeme hlasovat. Pokud více lidí navrhne totéž, návrh patří tomu, kdo jej doručil dříve. Odměnou bude jeden z prvních výtisků v češtině. Své nápady pište do komentářů ZDE pod článek na webu (jinde nemůžeme garantovat zařazení do soutěže). (Redakce a nakladatelství si přesto vyhrazují právo veta.)


Podpořte prosím svým finančním darem výrobu této úžasné knihy a její profesionální překlad! Pomůžete tak urychlit její výrobu, snížit její výrobní náklady (cena za licenci, tisk, grafickou a typografickou úpravu, korektury, překlad, distribuci) a konečnou cenu.

 • Od 50 Kč/2€: uvedeme vaše jméno společně s ostatními v seznamu dárců na webu a ti co se ozvou nejdříve budou i v tištěné verzi v knize společně na samostatném jednom listu v závěru knihy.
 • Od 100 Kč/4€: vše předchozí a navíc – uvedeme vaše jméno tučně.
 • Od 200 Kč/8€: vše předchozí a navíc – uvedeme vaše jméno tučně velkým písmem.
 • Od 300 Kč/12€: vše předchozí a navíc – pro všechny dárce uspořádáme zvláštní osobní přednášku (jako předpremiéra) v Praze u příležitosti uvedení knihy na trh.
 • Od 500 Kč/20€: vše předchozí a navíc – dostanete knihu osobně na přednášce a nebo vám ji přednostně zašleme na adresu (do níže uvedené objednávky uveďte telefonní číslo stejně tak jako do variabilního symbolu, abychom mohli platbu spárovat s objednávkou)
 • Od 1000 Kč/40€: vše předchozí a navíc – knihu dostanete na přednášce od překladatele s osobním věnováním
 • Od 5000 Kč/195€ (platí pouze pro první 4 platby): vše předchozí a navíc – soukromé povídání u čaje a dobrého jídla s autorem překladu
 • Od 10000 Kč/391€ (platí pouze pro první 2 platby): vše předchozí a navíc – soukromé povídání v dohodnutém termínu u čaje a dobrého jídla s celým týmem redakce Sueneé Universe (a majitelem Nakladatelství PRAH).

(Ceny v jsou orientačním přepočtem podle aktuálního kurzu zaokrouhlené nahoru. Rozhoduje výsledná cena v CZK s přesností na desítky. Budeme vás průběžně informovat o stavu celé akce prostřednictvím této stránky nebo facebooku.) 

Náklady na licenci, tisk, grafickou a typografickou úpravu, korektury, překlad, distribuci pokryty
16.3%

Pojďme společně udělat takový malý Česko-Slovenský crowdfunding pro tuhle úžasnou knížku, která by měla vyjít nákladem 2000-2500 kusů druhé polovině roku. Pojďme z toho společně udělat bestseller 2018! 🙂

Váš dar je dar nám všem, abychom se posunuli jako lidstvo o velký kus dále!

Číslo účtu: 2701348076/2010 (FIO neveřejný účet pouze pro účel výroby knihy)
IBAN: CZ3620100000002701348076, SWIFT: FIOBCZPPXXX
VS: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: DAR Jméno Příjmení (Město, ČR/SR)

Za zaslané dary, děkujeme! <3 🙂


Fanklub knížky najdete na facebooku ve skupině: Unacknowledged: mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství.

Knižku si můžete závazně rezervovat níže uvedeným formulářem. Až bude připravena k prodeji, budeme vás kontaktovat.

Unacknowledged: mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství

Jméno*

Příjmení*

Ulice a číslo*

Město*

PSČ*

Země*

Váš email*

Váš telefon*

Podpořím projekt finančním darem (viz. výše uvedený text)
Ano

Zpráva pro dodavatele

Podmínky:

 • Touto rezervací vyjadřuji svůj jednoznačný zájem o zakoupení českého překladu knížky v anglickém originále známé jako: Unacknowledged od autora Dr. Stevena Greera.
 • Beru na vědomí, že kniha se teprve překládá, a že její finální tisk bude pro mne dostupný pravděpodobně až v druhé polovině roku 2018.
 • Beru na vědomí, že konečná cena (Kč/€) nebyla ještě stanovena. Předpokládáme, že bude nižší než cena originálu (23 USD, aktuálně 490 Kč) a bude se pohybovat kolem 350 Kč±50 Kč. K ceně budou připočteny náklady na dopravu. (Nakladatelství PRAH má zastoupení v obou zemích ČR + SR.)
 • Beru na vědomí, že u takto provedené rezervace, může dodavatel vyžadovat platbu převodem.
 • Tato rezervace je závazná pouze pokud souhlasíte s obchodními podmínkami.
 • Dodavatel se zavazuje vyřídit tuto rezervaci přednostně, hned jak to okolnosti výroby knihy dovolí.

Souhlasím s výše uvedenými podmínkami.

*) Povinné položky

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 16789 a SS: 100.

10 Responses to Unacknowledged: mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství

 1. branucho napsal:

  Názov: Precitnutie alebo druhý návrh Blízke prebudenie

 2. fanda191 napsal:

  Název knihy:

   
                          Opona padá
   
  odhalení největšího světového tajemství
   

   

 3. astronaught napsal:

  POZOR na špatnou interpretaci při překladu:

  Unacknowledged znamená v tomhle případě dost specifickou věc. Tajné projekty amerického industriálně militárního komplexu (já rád říkám raději kartelu) se dělí v zásadě na dvě skupiny.

  1) Acknowledged – tedy ty projekty které jsou vykonávány s vědomím a alespoň částečným dozorem americké vlády a jsou financovány z doložitelných zdojů.

  2) Unacknowledged – projekty, jejichž utajení je tak vysoké, že ani většina vládních činitelů nemá tušení o jejich existenci a jejich provedení nepodléhá dozoru vlády.

 4. Kasandra napsal:

  Dávám název “ UFO- odhalená tajemství“

 5. Martin Horus Martin Horus napsal:

  Knihu jsem nečetl, ale viděl jsem zmíněný dokument, který by mohl leckomu vyrazit dech.

  Dávám Název “ UFO : ODTAJNĚNO ! “

   

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.