USA:  Není otázka zda mimozemšťané existují, ale odkud přichází!?

12371x 05. 06. 2019 1 čtenář

Po té co před pár týdny US NAVY zveřejnilo manuál, jak se mají piloti chovat v případě setkání s ETV, následuje další bombastická zpráva. Bývalý zaměstnanec Americké obrany Christopher Mellon prohlásil pro FOX NEWS, že není ani tolik otázkou, zda mimozemšťané existují (o tom prostě už není pochyb). ale odkud k nám přicházejí? Jako argument připomněl pozorování pilotů Amerického námořního letectva (NAVY) z let 2014 a 2015. Zdůraznil, že nejde o nic nového, že jen už je prostě nejvyšší čas, aby s tím Americká vláda začala dělat.

Christopher Mellon je bývalým zástupcem náměstka Ministra obrany pro zpravodajské služby. V současné době se podílí na přípravě nového dokumentárního seriálu Unidentified (Neidentifikovaný) v produkci History Channel. (Stejný kanál vysílá např. velmi populární dokumentární seriál Ancient Aliens.) Nový seriál se má soustředit na celou řadu svědeckých výpovědí současných pilotů NAVY, kteří prohlašují, že měli možnost během letecké služby pozorovat mimozemské lodě (ETV) pohybující se rychlostmi přesahující lidské dovednosti. Stoje mimozemšťanů nemají pro nás konvenční spalovací motory a provádí manévry, které nejsou pro naše piloty fyzicky únosné.

Steven Greer: Mimozemšťané

Čipy a implantáty se vyvíjely už v 60. letech

Mellon v rozhovoru pro FOX NEWS doslova řekl: “Víme, že mimozemšťané a jejich lodě existují. O tomhle není třeba dále diskutovat. Mnohem více zásadní otázky jsou: Proč jsou tady? Odkud přicházejí a jaká technologie je využívána plavidlech, která pozorujeme?”

Podle mínění Mellona objekty (ETV), které byly pozorovány piloty NAVY (nejen) v letech 2014 a 2015, dělají věci, které přesahují rámec našeho chápání, jak funguje fyzika tohoto Světa. Podle zpráv se mimozemské lodě pohybují rychlostmi v řádu více jak desítky megametrů v hodině. Naše nejrychlejší experimentální stíhačky se pohybují maximálně 7 Mm/hod. přitom ETV dokáže okolo našich letadel bez problémů kroužit celé hodiny.

Velmi podrobnou analýzu technický možností ETV lodí vs. naše letadla přináší kniha MIMOZEMŠŤANÉ od Stevena Greera v překladu Sueneé Universe.

Mellon zdůrazňuje: “Piloti jsou naprosto konsternováni technickými možnostmi ETV, jak jasně dávají najevo během svých veřejných výpovědí.”

Naprostá fascinace se v jeden moment změnila ve zděšení pilota Super Hornet, který se lekl možné srážky s jedním ETV. Objekt popsal jako kouli, která obklopuje kostku. Po té, co byla pilotem sepsána oficiální zpráva, všechny falešné snahy US NAVY o zdiskreditování případu prohlášením, že šlo jen o test super tajného projektu nového dronu, vzaly za své. Lež měla zkrátka krátké nohy…

“Dochází tu k interakci mezi inteligentně řízenými mimozemskými objekty a americkými armádními zařízeními ať už ve vzduchu nebo na zemi. To vyvolává u armádních představitelů paniku.”, vysvětluje Mellon.

“Zaprvé: Došlo tu k případu možné kolize, což je otázka bezpečnosti letového provozu. Zadruhé: Je to otázka národní bezpečnosti naší národní suverenity, která je ohrožována objekty neznámého původu.”, dodává.

Je zjevné, že armádní představitelé se bojí, že by Americká armáda přišla o pověst nepřemožitelné síly. V padesátých letech panovala armádní doktrína: “Nejdříve střílet a pak se ptát…!”, což není rozhodně způsob, jakým by se měly navazovat diplomatické vztahy.

Ačkoliv dle mínění Mellona jsou všechno tohle staré zprávy (nic nového pod Sluncem), tak mnozí se bouří, že tahle záležitost není jen otázkou v USA, že jsou tu zjevně i další státy, které přišly s těmito objekty do kontaktu.

Den po Roswellu

Mellon shromáždil k případu rozsáhlé informace, přesto byl frustrován nezájmem ze strany vlády nebo samotného NAVY. Proto se rozhodl, že jediným rozumným způsobem jak přimět patřičná místa k progresivním činům, je věc zveřejnit prostřednictvím rozhovorů a televizních show.

„Dáváme vojenskému personálu možnost být slyšen,“ řekl Mellon. „Pomáháme jim tak dostat zprávu o tom, s čím se musí potýkat, do širšího povědomí.“

Americké tajné služby pod vedením Národní bezpečností agentury (NSA) se snaží věc okolo ET ututlat už od konce 40. let, kdy došlo ke známému Incidentu v Roswellu (více v knize Den po Roswellu). I za cenu fingovaných sebevražd, otrav (Merilyn Monroe), nebo atentátů na Johna F. Kennedyho se Majestic 12 a jiné zpravodajské frakce udržet vše pod pokličkou s využitím mediální propagandy kolem projektu Blue Book, jehož výsledky byly předem zaplacené: mimozemšťané neexistují, zapomeňte. Ze by se v 21. století blýskalo na lepší časy? Po té co NAVY vydalo manuál na setkání s ET, přichází další zlomové prohlášení. Co bude další krok? Jak rychle k němu dojde? Kdy se stane věc mezinárodním tématem? Jak dlouho ještě bude mainstream kalit vodu?

Podobné články

Napsat komentář