USA se bojí zveřejnění ruských satelitních snímků z tragédie 9/11

2422429x 11. 09. 2018 1 čtenář

Američtí experti se domnívají, že i přes skutečnost, že vztahy mezi USA a Ruskem jsou na nejhorším bodě od dob studené války, tak Putin dosud dodával Obamovi jen menší problémy. Analytici se domnívají, že je to klid před bouří. Putin se chystá udeřit jen jednou, ale tvrdě.

Stále palčivé téma týkající osudných událostí známých pod zkratkou 9/11 nebo pod označením Teroristický útok na WTC. 17 let po tragédii nebývalých rozměrů stále více zaznívají hlasy, že šlo o promyšlený podvod, přesněji – o útok pod falešnou vlajkou. Tedy, že v hlavní roli nestáli žádní skuteční teroristé, ale opět vojensko-průmyslový komplex napojený na tajné služby ať už státní nebo soukromé, které od taktovkou cabal (tajné nevolné vlády) rozpoutali Armageddon nebývalých rozměrů, jehož válečné běsnění pociťujeme dodnes…

Rusko se v roce 2015 důrazně připomnělo, že disponuje důkazy o zapojení americké vlády a zpravodajských služeb v útocích z 11. září 2001. Seznam důkazů zahrnuje satelitní snímky, jak oznamuje webová stránka secretsofthefed.com. Zveřejnění materiálů může dokázat zlý úmysl vlády vůči lidu Spojených států a úspěšnou manipulaci veřejného mínění. Útoky plánovala americká vláda, ale provedly cizí ruce. Tak útok na Ameriku a lid Spojených států vypadal jako akt agrese mezinárodního terorismu.

Motivem pro podvod a vraždy svých občanů posloužili naftové zájmy amerických ropných korporací na Blízkém východě.

Předložení důkazů bude tak přesvědčivé, že nemohou být odmítnuty na základě předchozích případů manipulace veřejného mínění proto, aby se dosáhlo egoistických soukromých zájmů. Rusko tvrdí, že v Americe ne poprvé nastrčili a vraždili své občany proto, aby získali záminku k vojenské intervenci v cizí zemi. V případě útoku 11. září budou sloužit jako důkaz satelitní snímky.

V případě úspěchu budou následkem Putinovy taktiky pro americkou vládu samé nepříjemnosti. Důvěryhodnost vlády bude oslabena, ve městech začnou masové protesty přecházející v povstání – takový obraz malují američtí analytici. A jak bude USA vypadat na světové politické scéně? Opodstatněnost pozice USA jako vůdce v boji proti mezinárodnímu terorismu bude podkopaná, toho najednou mohou využít nepřátelské státy a islámští teroristé.

Nenechte se zmást takovým ošklivým scénářem, reálný vývoj situace může být ještě horší – varují experti.

Podobné články

24 komentářů k "USA se bojí zveřejnění ruských satelitních snímků z tragédie 9/11"

 • S S napsal:

  Když napíšete „všichni“. předpokládám, že myslíte „všichni“.
  Pokud píšete něco jiného, než si myslíte, tak se nedivte, že z Vašeho vyjádření vzniká guláš.

  Jinak: nevěřím tomu, co mi říkají z masmédií. Za masové médium považuji i jůťub.

  Váš názor Vám neberu. Já prostě nevím.

  Mimochodem: Nezvěřejnila tu fotku třeba nějaká masmédia? Pokud ano, jak se potom můžete spolehnout na její pravdivost, když masmédia podle Vás lžou?

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  Stando, všichni cíleně lžou aby zakryli pravdu, to je jejich globální špinavá hra, aby ovládali planetu s ovcemi ..
  Na fotce z letadla, letadlo v Pentagonu není :-) takže do něj žádné nenarazilo..tečka.

 • S S napsal:

  Chybí jakýkoliv konkrétnější údaj. Například: Kteří konkrétní američtí experti se obávají? Kteří konkrétní experti varují?

  Jinak: Brát ruskou televizi jako zdroj důvěryhodných informací je asi poněkud naivní. Asi stejně, jako věřit té naší nebo věřit videím na jůťubu.

  Pro ukázku důvěryhodnosti ruských zdrojů vzpomeňme třeba téhle zprávy TASSu: http://tass.ru/en/world/759835
  (fotka je zjevně falešná – letadlo by podle krajiny pod ním muselo být 100x větší, než ve skutečnosti je)

  • Martin Horus Martin Horus napsal:

   Kolem útoků 11 září je tolik nejasností..
   řízená demolice WTC-7 https://www.youtube.com/watch?v=uGiOCImgojA
   letadlo které prý naráží do Pentagonu zcela jistě neexistuje https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/04/Aerial_view_of_the_Pentagon_during_rescue_operations_post-September_11_attack.JPEG / tedy já ho tam nevidím / spíše bych to tipoval na řízenou střelu s plochou dráhou letu /
   Amerika je jak země z říše divů..

   • S S napsal:

    Jistěže je tam hromada nejasností a divných věcí.

    Domnívat se, že Rusvé jsou zdrojem pravdy pravďoucí, je ale přinejmenším stejně naivní, jako věřit vše Američanům.

    Podle mne se Rusové snaží zahltit mediální prostor hromadou dezinformací – hlavně když odvrátí pozornost od vlastních problémů. K tomu jsou konspirační teorie ideálním tématem.

    Tahle snaha je podle mne společná prakticky všem režimům. Můžeme se bavit snad jen o míře uplatňování této snahy nebo o metodách, jak pro sebe zveřejňované informace prosívat.

    • Martin Horus Martin Horus napsal:

     S, nikdo tady Rusy nepreferuje a já už např. vůbec ne, mám z nich husí kůži a náběh na zvracení, když si uvědomím jakou historii si tahle země nese posledních 90 let..mé generaci Bolševicá mašinérie zmařila životy a to nemluvím o milionech zavražděných jejich vlastních lidí..to je genocida na druhou
     a co se týče konspiračních teorií, tak to si může Rusko podat s Američany ruku..např. od Gagarina po pokus dobýt Měsíc je ruský Vesmírný výzkum jedna černá díra..a Putin-KGB to je kapitola sama pro sebe
     Stando, vidíš na fotce Pentagonu něco z letadla?..já jenom jestli nemám 14 let špatné oči :-)

     • S S napsal:

      Jistě. Vidím z letadla udělanou fotku. ;-)

      Ale navrhuji, abychom se drželi tématu článku.

      Tím je údajná příprava Rusů na zveřejnění družicových snímků. Lze Rusům věřit?

      Jiné údajné družicové snímky, zveřejněné Rusy (TASS), jsem tu odkázal ve svém prvním příspěvku.
      Tam je podle mne zjevná lež.

      • Martin Horus Martin Horus napsal:

       Stando, všichni cíleně lžou aby zakryli pravdu, to je jejich globální špinavá hra, aby ovládali planetu s ovcemi ..
       Na fotce z letadla, žádné letadlo v Pentagonu není :-) takže do něj žádné nenarazilo..tečka.

       • S S napsal:

        Když říkáte všichni, tak asi všichni. To znamená že i Vy podle svého vlastního přiznání cíleně lžete, abyste zakryl pravdu. Protože i Vy samozřejmě patříte do skupiny „všichni.“

        Mimochodem: jak dlouho po události ta fotka vznikla?

        Když druhý den po havárii nenajsu na místě havárie auto, znamená to, že se tam nikdo nevyboural?

        • Martin Horus Martin Horus napsal:

         S, nedělej v tom záměrně guláš..kdybych myslel všechny, bylo by to i včetně tebe :-) já nelžu a jestli ty ano, tak je to tvé svědomí.
         Ti co lžou jsou novodobou inkvizicí k ovládnutí této Planety..nevěř všemu co ti říkají z masmédií..
         Na fotce žádné letadlo není, samoz. nejlepší by bylo hledat důkaz přímo na místě a na vlastní oči, ale zde je patrné, že do budovy nenarazilo žádné dopravní letadlo, toť můj názor.

         • Martin Horus Martin Horus napsal:

          Zde není potřeba ani slov, je říct, že ti kdo způsobili tento globální podvrh jsou zločinci. https://www.youtube.com/watch?t=780&v=bGJbiyqx_T8
          když jsem se nedávno bavil s kolegou ze školy, který byl pilotem, na téma 11.9..říkám mu, co si myslí o řízeném pádů na Pentagon, tak zakroutil hlavou a usmál se..“ zcela vylučuji, s dopravním letadlem prakticky nemožné trefit “ a já na to “ taky v troskách žádné dopravní letadlo nebylo “
          celá Amerika to ví a nic..globální halucinace

          • M napsal:

           Jinými slovy tvrdíte, že svědci si to letadlo vymysleli, letadlo na bezpečnostní kameře je dokreslené, sloupy osvětlení v šíři rozpětí křídel si shodili sami a pak tam ještě rozházeli součástky z letadla. Velmi pravděpodobné…

           K prostudování nabízím tuto stránku: http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/911_pentagon_eyewitnesses.html

           A tomu vašemu pilotovi můžete ukázat tamtéž uvedené video nízko manévrujícího dopravního letadla.

          • M napsal:

           Ještě jeden podobně vyčerpávající odkaz, kde je toho ještě o něco víc: http://therightbloggerbastard.blogspot.co.nz

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Koukám že máš v hlavě temno, tvé komentáře jsou jak překopírované zprávy z masmédií a účelové odkazy z dílny CIA na kterých je jen to co viděl santa claus, ale žádné civilní letadlo ani za letu a ani zabořené v Pentagonu hochu.

          • M napsal:

           Ne, dělají to nadšenci, které zřejmě samotné zajímalo, jak to skutečně bylo a něco pro to sami udělali, místo aby nekriticky hltali účelové odkazy z dílny někoho cizího.
           Není to žádná názorová propaganda, shromáždili především spoustu relevantních fotek a videí. Jednak přímo z události, jednak třeba crashtest letadla či nízko manévrující dopravní letadlo, což zas dá člověku lepší vhled do problému. Názor si každý musí udělat sám. Jen říkám, že to tu je a pokud chce mít člověk podrobný přehled o všech zvažovaných variantách, měl by si to bez nějakých předpojatostí prostudovat. Pak člověk může posoudit, které vysvětlení má podle něj pádnější argumenty a na tu stranu se názorově přiklonit. To je běžný skeptický přístup k informacích, který vede k pravdě, na které vám údajně tak záleží, s mnohem větší úspěšností než vyznávání apriori vytvořených představ.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Pokud chceš mít objektivní přehled, dívej se na obě strany, na inter. jsou toho mraky..přečti si třeba tohle a mrkni na videa http://wtc917.freevar.com/

           pokus se někde na netu najít alespoň jednu fotku nebo video, kde by bylo civilní letadlo viditelné a poté zabořené v Pentagonu..až neuspěješ, tak ti pak napíši proč..

          • M napsal:

           Já o konspiračních teoriích a jejích tvrzeních mám velmi dobrý přehled.

           Je vidět, že jste se na to stále nepodíval. Kdybyste se podíval například na ten crashtest letadla, nebo si sám vyhledal fotky jiných havárií, kdy letadlo narazí do země, tak už byste věděl, že žádné zaražené letadlo očekávat nemůžete. Musíte si vystačit s letadlovými díly, které tam jsou nafoceny a které by se tam bez letadla dostávaly poměrně komplikovaně.
           Video tam taky máte, sice nevalná kvality, ale pořád tam je to letadlo rozpoznatelné.
           Nicméně já vás nechci v tomto o ničem přesvědčovat. Dal jsem odkazy, kde je všechno, co jen můžete k udělání si obrázku o teorii letadla chtít. Dál už je to na vás.

          • OKO OKO napsal:

           Prostě jakmile někdo propadne konspiraci, je s ním amen :-) Tak to prostě je. Já bych pravdu viděl někde v šedivé zóně. Vtipné na tom je, že USA se může hodit selhání bezpečnostních složek (mohou přitvrdit v omezování svobody), a zrovna tak to selhání mohou chtít bagatelizovat, aby před světem nevypadali, jako neschopní amatéři. To je pro konspirace živný substrát jak hrom :-)

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Oko ty jsi stále rozpolcen, to jsem zvědav jak to z tebou dopadne, docela ti držím pěsti..že jsi to ty, dám ti jednu malou indícii
           “ Zapřemýšlej kdo jsou oni, kteří tě lanaří „

          • OKO OKO napsal:

           Ty budeš asi nakažen tou konspirací. Mně totiž nezáleží na tom, kdo mne lanaří. Podstatný je vlastní úsudek na základě dostupných informací. To bych zdůraznil: dostupných informací. Tedy pokud možno všech, ne jen nějaké účelové množiny.
           Není nad uchování si vlastního skeptického úsudku. Pak se člověk nedostává tak často do trapných situací, kdy v jednom článku obhajuje to, co ve druhém, se stejným zápalem, popírá. Krásný příklad uvedl M s výpravou USA na Měsíc. Příběh Diany je taková slabší ukázka obdobné nekonzistence :-)

Napsat komentář