V arizonské poušti poblíž Kingmanu bylo spatřeno UFO

7747x 10. 10. 2019 1 čtenář

Svědek se zrovna díval směrem na severovýchod přes údolí, když zpozoroval nejdříve slabé světlo, které postupně nabývalo na intenzitě.

„Pozoroval jsem to přibližně 90 sekund. Světlo se rozzářilo, zvedlo se z povrchu pouště, zastavilo se a zhruba 33 sekund se jen tak vznášelo. Pak najednou odletělo přímou cestou směrem na severovýchod a zmizelo ve vesmíru.“

UFO ALERT

Svědek dále uvádí, že v minulosti již v této oblasti viděl podobné vzlétající objekty. V případě MUFON č. 46727 nebyly doloženy žádné fotografie ani videa. Kingman je město čítající 28 279 obyvatel situované v Mohave County v Arizoně. Arizona patří aktuálně do 4. skupiny v hodnocení UFO ALERT, s vyšším počtem spatření UFO, než je národní průměr. V březnu 2012 se s počtem 20 hlášení umístila na šestém místě, nejvyšší počet hlášení z USA (59) byl zaznamenán v Kalifornii.

V další zprávě o UFO – MUFON 46728, popisoval svědek čtyři tmavě zbarvené trojúhelníkové objekty, létající „zhruba 100 stop nad korunami stromů“. Stalo se tak 11. dubna 2013 asi v 00:30 hod. v Coatesville ve státě Indiana. Coatesville je městečko s 532 obyvateli v Hendricks County v Indianě.

„Podíval jsem se z okna a zpozoroval jsem tmavé plavidlo trojúhelníkového tvaru, které letělo zhruba 100 stop nad úrovní korun stromů a stále se pohybovalo jihozápadním směrem,“ uvedl svědek. „Ve středu spodní strany mělo červené signální světlo a na všech vrcholech světla bílá.“

Svědek si myslel, že se jedná o nějaký letoun v nouzi a vyběhl ven, aby lépe viděl: „Bydlím v husté zástavbě domů u velkého jezera. Když jsem hledal letadlo, všiml jsem si dalších tří plavidel shodného tvaru v přibližně stejné výšce (100 stop nad vrcholy stromů) a všechna se pohybovala stejným (jihozápadním) směrem.“ Jeden z létajících objektů se se přesunul nad jeho dům. „Jeden přiletěl nad můj dům, tak jsem jasně spatřil tmavý trup.“ Poté svědek ztratil všechny čtyři objekty z dohledu, protože se dostaly mimo jeho zorné pole.

UFO – Baltimore

Okres Baltimore, Maryland – případ MUFON 46729. Další očitý svědek ve městě Dundalk nahlásil, že 10. dubna 2013 kolem 22:45 h viděl a natočil na video neobvyklé světlo, které se na obloze otočilo o 90 stupňů. Dundalk je místo s 63 637 obyvateli, ležící v okrese Baltimore ve státě Maryland. Svědek byl právě venku, když spatřil na obloze létající objekt::

„Směřovalo to přímo vzhůru k nebi a blížilo se to ke mně obrovskou rychlostí. V životě jsem nic takového neviděl.“ uvedl .“ Myslel  jsem si, že je to jaderná bomba.“ Pak to najednou zpomalilo a mírně zatočilo jako například motocykl, nato se rychlost opět zvýšila, plavidlo změnilo směr o 90 stupňů vpravo a zamířilo pryč. Potom se kosmická loď nastavila tak, jako by chtěla být viděna.  Vypadala jako nějaká miska s pokličkou, jak bývá většinou vyobrazována.“ Po jejím obvodu obíhalo modré světlo a při každé otočce blikalo světlo bílé.  Tvar objektu byl zřetelně viditelný.  Modrá byla zářivá a neobvyklá. Líbilo se mi to. Jsem jen mladý muž z Baltimoru. Mám skvělé video. Přísahám na svůj život, ať hned zemřu, jestli si vymýšlím nebo přeháním.“

Výše uvedené citace byly pro lepší srozumitelnost upraveny. Denní zprávy o výskytech UFO jsou zveřejňovány na domovské stránce National UFO Examiner.

Tip na knihu z eshopu Sueneé

Michael E. Salla: Tajné projekty UFO

Mimozemské entity a technologie, reverzní inženýrství. Exopolitika je obor, který zkoumá osoby a instituce, které se zabývají jevem UFO a domněnce o mimozemském původu těchto úkazů. Seznamte se s výsledky bádání autora této knihy, jenž je vedoucím exopolitiky v USA.

Salla: Tajné projekty UFO

Setkali jste se s UFO?

Máte také své zážitky, setkali jste se s UFO a nemáte to komu říct? Chcete uklidnit ostatní, kteří zažili setkání a připadají si „divně“? Napište redakci Sueneé Universe a podělte se o svůj příběh. Anonymitu respektujeme. Psát můžete na obsah@suenee.cz.

Podobné články

Napsat komentář