V Číně byla objevena zóna, připomínající americkou Area 51

6675x 25. 08. 2016 1 čtenář

Area 51, která se rozkládá na území USA, je již dávno tématem různých dohadů. Předpokládá se, že jsou tam již téměř sto let uchovávána tajemství a důkazy ohledně působení mimozemšťanů na Zemi.

Ufolog je přesvědčen, že Čína má svoji Area 51, analogickou té americké. Důkazem je pro něj několik podivných staveb, které se neznámo proč ocitly uprostřed pouště Gobi. Ve středu tohoto nevzhledného architektonického komplexu je, jako třešnička na dortu, kruh – něčím připomínající Stonehenge. Uživatelé sítě v něm uviděli tři „pozemské“ létající stroje, které se nepodařilo přesně identifikovat. Letadla jsou obrácena do různých směrů a nosem míří do pouště.

Zajímavé je, že v blízkosti letadel nejsou ani dráhy ani žádné stroje, které by mohly letadla někam přepravit. Jak se tam tedy ocitla?

V Číně byla objevena zóna, připomínající americkou Oblast 51

Autor videa tvrdí: „Nejsem odborníkem na letectví, ale podle mne tyto létající stroje vypadají velmi zvláštně. Křídla mají zakrytá plachtami, je možné, že by se mohlo jednat o nějaký speciální druh vojenských letadel?“ Na mapě je, kromě toho, také viditelná neobvyklá čtvercová síť, vytvořená podivnými liniemi, které vedou přímo k letadlům. Někteří se domnívají, že záhadné čáry tvoří signální obrazec pro navigaci mimozemšťanů.

Dále je to ještě zajímavější. Nedaleko od této oblasti se nachází místo, kde můžeme vidět něco, co vypadá jako startovací a přistávací dráhy, nejsou však žádným způsobem propojeny s dalšími částmi „základny“. „Ví čínská vláda co se tam ve skutečnosti děje? Co je donutilo postavit tento komplex uprostřed pouště?“, ptá se autor videa.

V Číně byla objevena zóna, připomínající americkou Oblast 51

Mezitím co jsou jedni přesvědčeni, že je to čínská obdoba oblasti 51, jiní hledají racionálnější vysvětlení. Jeden z komentátorů píše: „Jedná se o starý zkušební vojenský polygon. Nejsou proto již patrné žádné stopy po spalování a letadla tam zůstala opuštěná ještě z dob, kdy byly používány sovětské MIGy“.

Jediným možným způsobem jak vyřešit tuto hádanku a zjistit, zda opravdu jde o tajnou vojenskou základnu, kde se skrývají UFO a další mimozemské technologie, je přesvědčit se o všem na vlastní oči a vypravit se na cestu do pouště. Což, pochopitelně, pro běžné uživatele  nepřichází v úvahu. Proto zůstávají u počítačů a čekají, až se fotografie rozletí po internetu a najdou se doplňkové zdroje informací, které by mohly poodhrnout roušku tajemství, rozprostřenou nad tímto místem.

Podobné články

Napsat komentář