V nemocné společnosti nemohou žít zdraví lidé

25936x 02. 07. 2013 1 čtenář

Pohled na zdraví jedince, ale i celé společnosti od pana Hnízdila má své velké pravdy ze života každého z nás. Můžeme se cítit mnohem lépe, být zdravější a žít ve zdravé společnosti, ale je nutné zastavit překračování lidských hodnot života. Přestat se nechat vláčet manipulací a zneužíváním ve všech podobách současné ekonomiky, zdravotnictví, zemědělství, školství atd. Arogantní, bezohledné, cinické psychopaty nelze přehlížet a přenechávat jim moc, nám vládnout. Zvonit klíči nestačí! Je nutné změnit způsob myšlení a chování, vydat se jiným směrem.

Zdroj: Česká Konference

 

 

 

 

Podobné články

2 komentářů k "V nemocné společnosti nemohou žít zdraví lidé"

 • P.K. napsal:

  Hm…systém nepřitahuje „psychopaty“, on je totiž vyrábí:-))); jelikož jsme oportunisté, měníme se. A vzhledem ke stylu života většinou ne k lepšímu!
  Prozatím, (snad od počátku), existuje cesta jen pro jednotlivce. Bohu, či Evoluci žel.
  Btw, neslyšel jsem žádný návod ke změně!:-))). Jen řeči, názory, se kterými více-méně souhlasím.
  Jako dík za tento zajímavý web přidávám i vlastní zkušenost:-))): všechny moje fobie měly příčinu v tzv. „civilizačních závislostech“, tj. alkohol a cigarety. Zbavil jsem se jich před 25ti lety. Od té doby jsem (relativně) maximálně svobodný.
  Mám dojem, že naše Civilizace na drogách, včetně těch „léčivých, které neléčí“, stojí; stejně jako třeba ta Egyptská, která kromě „úžasných“ pyramid též vyráběla pivo a prodávala věřícím mumie koček. Zdá se mi, že svět se moc nemění:-); tedy v tom zásadním…

 • jirkajb napsal:

  Tento doktor má absolutní pravdu.Ale na toto nepotřebuji být doktor toto vím taky.stručně řečeno,pokavadˇtato zlodějská společnost jako hlavně politici a fabrikanti různého tipu nepochopí že veškeré problémy a nemoci jsou hlavně stoho že lidi žijí v nejistotě a chudobě,že jejich psichika je narušena že stoho pak jsou nemoci,ale i sebevraždy,stoho vzniká zvíšená kriminalita.To totiž sevším souvisí.Pokavadˇ tito lidi to nepochopí tek společnost nikdy nemůže být zdravá.

Napsat komentář