UFO těží Saturnovy prstence

110779x 19. 03. 2018 1 čtenář

Uznávaný strojní inženýr z Ames Research Center NASA tvrdí, že se v naší sluneční soustavě množí UFO rychleji, než kdy předtím.

Podle Dr. Normana Bargruna existuje uvnitř sluneční soustavy naší Země život a ty kosmické lodi, které byly poprvé spatřeny v Saturnových prstencích, se množí i u dalších planet včetně Uranu a Jupitera, který má také prstence.

Sputnik News uvedl: Tito vědci tvrdí, že některé snímky z okolí prstenců ukazují výfuky vyvěrající z letounů mimozemšťanů a varoval, že v hlubokém vesmíru to začíná být kritické, jelikož se tyto kosmické lodi nadále v sluneční soustavě množí. Vysvětlil, že podle jeho názoru se ti mimozemšťané vyživují z těch prstenců, kde sbírají energii, kterou pak využijí, aby jim umožnila se množit a pohánět jejich lodě.

„Odsud ty nové berou svou energii,“ řekl Dr. Bargrun. Uchýlil se k vysvětlení, že si myslí, že mimozemské lodě spatřené u prstenců Saturnu, Jupiteru a Uranu jsou opravu živé. Jde tedy o přemítání konspiračního teoretika nebo vyšinutého jedince?

Dr. Bergun je jasně podle svého poctami ověnčeného resumé služby u NASA brilantní vědec a slouží pro Národní poradní komisi pro Aeronautiku (NACA) a je také inženýrem pro Lockheed Martin pracujícím na některých z národního hlediska kriticky důležitých přísně tajných projektech. Řekl, že na tato tvrzení se pohlíží jako na poněkud fantastická, pokud ne spekulativní, a také, že jsou i alternativní vysvětlení těchto jevů.

Je zajímavé si všimnout, že Dr. Bargun už prosazoval podobnou teorii, i když s méně podpůrnými doklady v roce 1986 ve své knize Tvůrci prstenců ze Saturnu. Kdybychom mu měli věřit, tak je situace kritická, protože sluneční soustava začíná být zamořená žijícími mimozemskými kosmickými loděmi, a jestli se mýlí, tak máme všichni na chvíli příležitost představovat si za tím něco unikátního.

Sueneé: Nuntno dodat, že Dr. Bergun není jediným, kdo poukazuje na fakt, že kolem prstenců některých planet naší sluneční soustavy je velmi živo. Robert Dean již v 90. letech na svých přednáškách ukazoval černobílé fotografie zvláštních (dle jeho slov) umělých těles, která těží prstence. Na stejné téma upozornil i David Icke na přednášce v Praze. Richard C. Hoagland upozorňuje na to, že některé prstence jsou nejspíše uměle vybudované, protože na nich zle pozorovat obdobné struktury jako jsou skleněné stavby na povrchu Měsíce.

Podobné články

Jeden komentář k "UFO těží Saturnovy prstence"

Napsat komentář