«« »»

UFO těží Saturnovy prstence

Uznávaný strojní inženýr z Ames Research Center NASA tvrdí, že se v naší sluneční soustavě množí UFO rychleji, než kdy předtím.

Podle Dr. Normana Bargruna existuje uvnitř sluneční soustavy naší Země život a ty kosmické lodi, které byly poprvé spatřeny v Saturnových prstencích, se množí i u dalších planet včetně Uranu a Jupitera, který má také prstence.

Sputnik News uvedl: Tito vědci tvrdí, že některé snímky z okolí prstenců ukazují výfuky vyvěrající z letounů mimozemšťanů a varoval, že v hlubokém vesmíru to začíná být kritické, jelikož se tyto kosmické lodi nadále v sluneční soustavě množí. Vysvětlil, že podle jeho názoru se ti mimozemšťané vyživují z těch prstenců, kde sbírají energii, kterou pak využijí, aby jim umožnila se množit a pohánět jejich lodě.

„Odsud ty nové berou svou energii,“ řekl Dr. Bargrun. Uchýlil se k vysvětlení, že si myslí, že mimozemské lodě spatřené u prstenců Saturnu, Jupiteru a Uranu jsou opravu živé. Jde tedy o přemítání konspiračního teoretika nebo vyšinutého jedince?

Dr. Bergun je jasně podle svého poctami ověnčeného resumé služby u NASA brilantní vědec a slouží pro Národní poradní komisi pro Aeronautiku (NACA) a je také inženýrem pro Lockheed Martin pracujícím na některých z národního hlediska kriticky důležitých přísně tajných projektech. Řekl, že na tato tvrzení se pohlíží jako na poněkud fantastická, pokud ne spekulativní, a také, že jsou i alternativní vysvětlení těchto jevů.

Je zajímavé si všimnout, že Dr. Bargun už prosazoval podobnou teorii, i když s méně podpůrnými doklady v roce 1986 ve své knize Tvůrci prstenců ze Saturnu. Kdybychom mu měli věřit, tak je situace kritická, protože sluneční soustava začíná být zamořená žijícími mimozemskými kosmickými loděmi, a jestli se mýlí, tak máme všichni na chvíli příležitost představovat si za tím něco unikátního.

Sueneé: Nuntno dodat, že Dr. Bergun není jediným, kdo poukazuje na fakt, že kolem prstenců některých planet naší sluneční soustavy je velmi živo. Robert Dean již v 90. letech na svých přednáškách ukazoval černobílé fotografie zvláštních (dle jeho slov) umělých těles, která těží prstence. Na stejné téma upozornil i David Icke na přednášce v Praze. Richard C. Hoagland upozorňuje na to, že některé prstence jsou nejspíše uměle vybudované, protože na nich zle pozorovat obdobné struktury jako jsou skleněné stavby na povrchu Měsíce.

Zdroj: Ac24.cz

One Response to UFO těží Saturnovy prstence

  1. petrvetr napsal:

    Někdo těží energii z prstenců, jiný zase ze slunce a někdo možná ze stáda lehce ovladatelných bytostí, kteří si myslí, že jsou nejchytřejší ve vesmíru

Napsat komentář