Vaše příběhy: Příběh Antonína

4485x 08. 07. 2018 1 čtenář

Stálo se to před 25 lety, a vlastně i teď asi před měsícem. Nedávno jsem se přestěhoval k České Lípě, našel jsem si tu přítelkyni. Bavili jsme se a najednou se mě zeptala: „Ty jsi tady kousek odsud sloužil na vojně?“ A tím se vše spustilo..

Nic jsem si nepamatoval

Najednou jsem si uvědomil, že si z toho období skoro nic nepamatuju. Bylo to v roce 1992. Přijel jsem do Mimoně hlídat bývalý sovětský areál, kde sloužili vojáci v Bělé pod Bezdězem. Pamatuju si první kousek pochůzky zhruba 200 metrů lesem, s kolegou jsme zkoušeli vysílačky RF-10. Rozdělili jsme se a každý šel na svůj úsek.

Já šel kousek a najednou nic, vůbec nic jsem si nepamatoval, jen stožár na elektřinu a jeden oblý strom, to bylo jediné z celé obchůzky. Jezdili jsme tam hlídat zhruba měsíc, já si pamatuji asi půl hodiny, jinak totální vymaz paměti, dokonce si nepamatuji ani kolegy se kterými jsem tam sloužil.

Ani nevím, jak jsem odtud odjel, nepamatuju si ani kde jsem spal, prostě jen zhruba půl hodiny z celého pobyt. Začalo mi to vrtat v hlavě jak je možné, že si nic nepamatuju, druhý den mi něco řeklo:  „Zajeď se tam podívat“.

Návrat na místo

Je to zhruba 15 km z místa, kde teď bydlím. V půl druhé ráno jsem se vydal na cestu, vsude tma a hluboké lesy, dorazil jsem na místo a okamžitě poznal to místo, odkud jsem vycházel a kde jsme se tenkrát rozdělili. Byla tma, nevylezl jsem z auta, dojel jsem na místo, které jsem si pamatoval. Stožár a ohnutý strom. Zastavil jsem, ale strach mi nedovolil vystoupit z auta, všude byla tma, ujistil jsem se, že je to to místo a jel dál po směru pochůzky, dal jsem nic nepoznával.

Nikdy jsem se dál nedostal, jel jsem skoro kilometr a vrátil jsem se zpět na to místo a pak odjel domů.

Druhý den jsem požádal mojí přítelkyni, jestli by tam nemohla zajet se mnou, má docela dobře rozvinuté intuitivní cítění. Souhlasila. Přijeli jsme na místo, 20-30 m od té cesty, šel jsem k tomu místu, kde byl oblý stromy.

Najednou mě napadlo roztáhnout ruce, ušel jsem pár kroků a najednou mě nějaká síla roztočila do leva. Bylo to dost silné, šlo to samo, bez mojí účasti, až jsem málem upadl na zem. Zkoušel jsem to ještě několikrát a stejný výsledek.

Přijetí

Byl jsem i na jiných místech v okolí a nic. Moje přítelkyně mi řekla, ať příjmu co jsem si tam kdysi zanechal, vědomě jsem požádal a dělo se, zvedl jsem ruce. Cítil jsem tak silné energie, až mi vibrovaly prsty na rukou a celé dlaně. Donutilo mě to lehnout si na zem. Pak už jsem věděl, že můžeme odjet.

Měl jsem pocit, že mi tam někdo něco zanechal. Taky jsem měl v sobě pocit, že na horizontu vidím 3 světla v tmavém pozadí v trojúhelníku.

Máte také své vlastní příběhy a osobní zkušenosti? Neváhejte nám je poslat na e-mail nebo prostřednictvím formuláře, rádi je zveřejníme!

Pozorování ET

Podobné články

Napsat komentář