Vaše příběhy: Příběh Františka

3800x 11. 07. 2018 1 čtenář

Ahoj, jsem František a je mi 51 let. Psal jsem vám v minulosti své příběhy o tom, jak jsem v mládí spatřil velké černé postavy, pak na zahradě po několika letech znovu.

Měl jsem také vidění o hávariích letedel a tak dále, možná byl můj příspěvek trochu zmatený, ale bylo to tak zhruba to, co jsem za těch 30 let zažil. Kdybych to měl vše napsat, tak by to byl román, za těch 30 let se toho odehrálo mnoho, ale letos je to jiné.

Bytosti drakovitého vzhledu

Většinou kontakt probíhal se šediváky, ale letos se do toho všeho přidávají jiné bytosti. Už jsem o nich psal, jsou drakovitého vzhledu. Zdá se mi, že při navazování kontaktu se šediváky se tyto bytosti připojují, a nakonec mají silnější spojení. Silnější a dokonalejší v tom, že po navázání kontaktu jsou dosti blízko mě, někdy jen pár centimetrů od obličeje.

Právě oni mi ukázali tunel času, do kterého vstoupíme. Jsme ve svém časoprostoru a můžeme cestovat nazpět a nebo do budoucnosti. Vedle tunelu mají také svoje plavidlo (vesmírné) a jsou u toho plavidla a vše pozorují. Tedy mne a ten tunel, pak je tam anděl, asi 2m vysoký, má křídla (šedivé) a postává u tunelu.

Anděl strážný

Drakovité postavy mi sdělily, že to je můj anděl strážný. Jo, byl jsem v tom tunelu, je tam vzvláštní světlo a něco se tam pohybuje, ale nevím co, bylo to rozmazané, možná nějaké postavy. Ale bylo to velmi příjemné a osvobozující.

Nyní se začíná kontaktování měnit, dnes jsem se opaloval a tak ve 13:00 jsem začal mít pocit, že začíná další kontakt, a opravdu začal. Telepaticky jsem spatřil zase velice blízko tu drakovitou postavu. Tak blízko, že jsem cítil jak dýchá, cítil jsem závan jeho dechu.

Najednou se zeptal, jestli mám zájem vidět začátek, nevěděl jsem jaký, ale řekl jsem že ano a pak to začalo. Začal jsem mít pocit, že se zmenšuji, a pak to přišlo. Byl jsem v nějaké žluto bílé tekutině a plavaly tam bubliny, kuličky (něco jako kaviár). Uviděl jsem kolem sebe nějakou stěnu, která se zmršťovala a zase zvětšovala, a náhle mi to došlo, byl jsem u své maminky v břiše. Začínal totiž můj porod, začal jsem se posunovat a najednou vše skončilo.

Dokonalejší telepatie

Kontakt skončil a já byl zase v reálném čase na lehátku a opaloval se. Tyto drakovité postavy mají dokonalejší telepatii a přicházejí tehdy, když to nečekám. To je rozdíl od šediváků, které jsem se napřed snažil zkontaktovat.

Tyto kontakty drakovitých více přibývají, jsou stále častější. Není to tak dlouho, co mě nečekaně kontaktovali. Vše probíhalo jako ve zpomaleném filmu, nějaký přesun časem a prostorem a pak jsme byli u moře. Na břehu stála mýtická postava, asi 20m vysoká, šedivá, vláli ji dlouhé šedivé vlasy, něco jako Neptun. Stáli jsme pod ním a on mne levou rukou vzal a postavil mě na svoji pravou ruku, kterou měl předpaženou, levou rukou se rozmáchl a vše se začlo třást. Začaly se zvedat obrovské vlny, byla potopa.

Kdy drakovití přichází?

Takže to byla minulost a nebo se to teprve stane. Proč to Vám vše píšu…Mám pocit, že drakovité postavy přicházejí v okamžiku, kdy se má vše na téhle planetě globálně změnit. S těmi drakovitými postavami to je zkrátka úplně jiné, mají zvláštní výraz v očích a při kontaktech jsou nekompromisní. Kontaktují mě bez ohledu na to, co právě dělám. Ráno, v poledne, v noci.

Po tom všem, co jsem zažil, strach nemám. Nikdy mi nikdo neublížil při kontaktu a neměl jsem nikdy pocit, že se mi něco špatného přihodí. Jsou to takové informační kontakty o minulosti a budoucnosti, no a teď to nejdůležitější.

Nedávno jsem se jich zeptal proč já, a oni mi telepaticky pustili jedno video. V něm bylo, že jsem opět chtěl vstoupit do tunelu času, ale rozmyslel jsem si to. Podíval jsem se na drakovité postavy, které stály u své lodi a já se rozběhl k nim. Asi na půl cesty jsem se začal měnit, a když jsem doběhl k drakovitým a jejich lodi, už jsem vypadal jako oni. Slyšel jsem, jak mi říkají ,, máš na vybranou“ a náhle vše zmizelo a zase jsem byl v reálu.

Buď po těch letech začínám fakt bláznit, nebo jsou drakovití skutečnost. Něco na tom bude, že nás zřejmě v nejbližší době čeká globální změna. Ano, už se kolem toho hodně řeklo a předpovědělo, takže sám jsem z toho zmatený. Ale jsem v klidu, neblázním a vyčkávám na další kontakt.

Podobné články

Napsat komentář