Vaše příběhy: Příběh Hedviky N.

12954x 08. 03. 2018 1 čtenář

Ahojte, má přezdívka je Lili a mám zkušenosti s mimozemšťany, tak jako vy.

Od mých asi 10 let jsem věděla, že historie Země je jiná. Oblíbila jsem si seriál Uneseni, kde vystupují šedí mimozemšťané. Na vysoké škole se něco stalo. Byla jsem ve škole a ucítila jsem v sobě světlo, najednou mě začalo štípat v hlavě a následující dny jsem na tomto místě měla jizvu, která nezmizela ani druhý den. Nevím, co to bylo, ale jeden kamarád mi říkal, že si mě chtěli „označkovat“ a mít mě pod sebou, ale moji hvězdní přátelé mi pomohli. Další léto jsem byla u známé a zdál se mi tam sen, že ležím na stole a nějaké bytosti podobné šedým (ale měly lidské oči) mi něco prováděly s rukou. Chtěla jsem se bránit, ale nešlo to. Když jsem se z toho snu probudila, našla jsem na ruce jizvy, některé mám dodnes.

Po této události jsem měla sen, kdy jsem byla na lodi a byly tam dvě bytosti áríjské rasy. Uprostřed lodi byl stůl s blikajícími čudlíky a nad stolem bylo vytvořené lidské tělo jako hologram. Zdálo se mi, že jsem na nějaké cestě a kolem jsou nějaké stromy. Jdu se skupinou blonďatých lidí a jediné co si pamatuji bylo sdělení, že vše je energie, a když toto pochopíme, půjdeme o kousek zase dál. A myslím si, že mi říkali pravdu. I dnešní věda říká, že vše je jen energie.

Další sen byl o tom, že jsem byla na nějaké hoře a dívala se na pohoří. To pohoří se celé třpytilo duhově. Na to nikdy nezapomenu, byla to nádherná podívaná. Říkám té planetě Aurienta. Mám ještě pár dalších zážitků, ale tyto jsou asi nejdůležitější.

Máte také své vlastní příběhy a osobní zkušenosti? Neváhejte nám je poslat na e-mail, rádi je zveřejníme!

Podobné články

Jeden komentář k "Vaše příběhy: Příběh Hedviky N."

Napsat komentář