Vaše příběhy: Příběh V. Hrabáka

13106x 13. 03. 2018 1 čtenář

Bylo to letos v létě. Datum jsem si nepoznamenal, bohužel. Byli jsme u příbuzných v Seči, okres Plzeň-jih. Jdem na zahradu a přítelkyně, která na UFO nevěří a ona najedenou povídá: „Já vidím UFO!“ Měl jsem za to, že si dělá ze
mě srandu, protože mě UFO zajímá už léta. Podívám se nahoru, kam ukazuje a skutečně vidím jasně stříbrnou kouli, která visí nehnutě nad lesem, vzdáleným asi 500 metrů.

Samozřejmě jsem byl vyjeven, protože konečně vidím opravdové UFO. Nespouštěl jsem z něj oči, abych si zapamatoval tvar, barvu a případně nějakou činnost. Asi 20 vteřin se nic nedělo, pak se na kouli začaly objevovat tmavé skvrny, které pomalu měnily tvar, jako by se koule začala otáčet. Výšku jsem odhadl na asi 150-200 metrů, průměr asi 10-20 metrů. odhady mohou být samozřejmě nepřesné.

Poté se koule hnula k západu a značně nabírala rychlost a po 2-3 vteřinách se už jako tečka stočila k jihu a zmizela. Na tu kouli jsme se dívali čtyři a nikoho ani nenapadlo doběhnout pro foťák. Ten den bylo polojasno. Ta fotka v příloze  není moje, je z internetu, ale ta koule vypadala přesně tak. Dodnes mě štve, že když konečně UFO vidím, tak u sebe nemám foťák.

Poznámka editora: Máte taky svá osobní svědectví, setkání nebo silné spirituální zážitky, o které byste se rádi podělili? Rádi váš příběh zveřejníme! Příběh nám můžete zaslat na e-mailovou adresu, kterou naleznete v sekci redakce – kontakty. Těšíme se!

Podobné články

Jeden komentář k "Vaše příběhy: Příběh V. Hrabáka"

Napsat komentář