«« »»

Vaše příběhy: Uviděli vír, ze kterého se vynořilo UFO

Jméno bylo úmyslně pozměněno.

Petra se narodila v roce 1975 a zhruba v 17. letech byla na procházce se svojí kamarádkou. Žily obě na malém, téměř venkovském městečku. V průběhu procházky uslyšely podivné hučení a pohlédly k obloze. Uviděly vír, ze kterého se vynořilo UFO kulatého diskového tvaru se zvláštními ornamenty ve zhruba stříbrné barvě. Poté měly pocit ztrácení se a blik, najednou se ocitly na jiném místě a chybělo jim 6 hodin života. Po několika letech se za uchem objevila bolestivá bulka (Petře).

Cizí předmět v hlavě

Bolesti dohnaly Petru na chirurgii, kde jí z bulky vytáhli kovový předmět, který cinkl při dopadu na petriho misku. Podle toho usoudila, že to byl cizí předmět, protože doktor ho odmítl ukázat nebo popsat. Nakázal sestřičce, aby to odnesla rychle „pryč“ z dohledu Petry. Od té události se doktor choval k Petře hnusně a nenávistně, trápil jí pokaždé, když byla nucena vyhledat jeho pomoc.

Střih – píše se začátek roku 2017 a problémy s okem Petru dohnaly až na neurologii, kde jí provedli RTG hlavy a následnou magnetickou rezonanci. Po rezonanci jí oznámili, že má nádor na mozku ve středové části a propad mozku na pravé straně. K tomu jí řekli, že má rok života a pokusili se jí umístit do LDN. Doktor se choval přátelsky a měl Petru neustále pod dohledem. Podával Petře jenom prášky, které měly „rozbít“ nádor bez chemoterapie nebo ozařování. Po týdnu braní prášků provedl magnetickou rezonanci, ze které vyhodnostil, že nádor sice nezmizel úplně, ale zmenšil se natolik, že jí může propustit domů, a tak se i stalo.

Petra měla mít kontrolní magnetickou rezonanci po půl roce, ale změnila místo pobytu. Žádala doktorku, aby jí na tu kontrolní poslala už v novém bydlišti, protože tam magnetickou rezonanci provozovala úplně stejná firma. Doktorka odmítla s tím, že to musí absolvovat v naprosto stejné lokaci jako tu první. To Petra odmítla a začala se domnívat, že tam má „cizí“ předmět – podle volné a nezávazné konverzace s doktorem z LDN.

Máte také své vlastní příběhy a osobní zkušenosti? Neváhejte nám je poslat na e-mail nebo prostřednictvím formuláře, rádi je zveřejníme!

Pozorování ET

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 22337 a SS: 100.

Napsat komentář