«« »»

Vaše příběhy: Vidí Hela mimozemské lodě?

Dobrý den. Ráda zveřejním můj poznatek. Nejspíše vídám mimozemské lodě.

Denně chodím venčit našeho psa. většinou mezi 21. hodinou a 2.hodinou ráno. Vždy, když je jasná obloha, dívám se na hvězdy. Je to úžasný pohled! A již celý rok pozoruji, že na obloze nejsou jen hvězdy, ale podle mě i vesmírné lodě!

Jak lodě vypadají?

Jsou stříbrné a velmi silně září! Mají tvar ptáka s roztaženými křídly. Jeden takovýto objekt je docela blízko jihovýchodně za naším domem. Jiné jsou vzdálenější, a blikají různými barvami v přesném sledu! Červeně, modře, žlutě.

Jsem z nich docela nervózní, jelikož si říkám: „Jsou to ti mírumilovní nebo ti nemírumilovní? Přesné souřadnice neznám. To už si můžete zjistit vy. Z města Klatov je ta stříbrně zářivá loď dobře vidět. Zpozorovala jsem, že několikrát změnila své místo.

Máte také své vlastní příběhy a osobní zkušenosti? Neváhejte nám je poslat na e-mail nebo prostřednictvím formuláře, rádi je zveřejníme!

Pozorování ET

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 22332 a SS: 100.

17 Responses to Vaše příběhy: Vidí Hela mimozemské lodě?

 1. Vehement napsal:

  Opravuji-konvenčně známo.Promiňte 🙂

 2. Vehement napsal:

  Nehádejme se přátelé 🙂 Jednou,bylo to v roce 1992 v září jsem viděl jednoznačně UFO,tedy létající předmět,který nejde zařadit mezi cokoli co je konečně známo.Těžko soudit jestli byl mimozemský anebo byl utajeným výtvorem někoho ze země.Každopádně se jednalo o doutník
  či tyč bez křídel,která proletěla nad námi v relativně malé výšce do 1500 metrů.Bylo to zcela nehlučné a kolosální,konsternující,neuvěřitelné,ohromující,to se nedá popsat!

 3. Gamplicius napsal:

  Ale nemůžu nesouhlasit s Monikou, protože je toho hodně co stojí za vysvětlení. Rád věřím že tam někde jsou. Jednou jsem pozoroval v létě před soumrakem, kdy ještě bylo světlo ale už začínali být vidět hvězdy oblohu a hvězdy a u jedné se mně zdálo jako by se vždy na malou chvíli rozdvojila na dva objekty, které se otočili v kruhu a zase se spojily v jeden objekt, a když jsem to pozoroval vícekrát za ten večer tak jsem to ukázal známým, kteří se mně nejdřív smáli že nemám už kouřit ale pak i ostatní pozorovali tento zvláštní jev. Docela mně to nahánělo kůži.

 4. Gamplicius napsal:

  Mně se stala podobná věc, že jsem viděl světla na stejném místě, ale je tady to ale. Nakonec se ukázalo že několik kilometrů dál je anténa, která samozřejmě ve dne nebyla moc vidět.
  A s tím blikáním nebo změnou barev – nechci být skeptik, ale souhlasím se Standou, že to blikání způsobuje atmosférický jev a dlouhým pozorováním se stává že se věci dávají do pohybu.

 5. UnoUno napsal:

  Ahoj, něco podobného na noční obloze pozoruji už několik let. Tyto hvězdy-nehvězdy různě blikají, mění barvy přesně jak píšeš. Červená, žlutá, modrá, je to pěkná diskotéka. Některé blikají různou intenzitou, ty jdou vidět ještě dřív než hvězdy „normální“. Některé „tancujou“, prostě nejsou na jednom místě. Mnohokrát jsem viděl jak „hvězda“ pomalu letěla a potom se vždycky vypařila, zmizela. Nebyli to letadlo, to ještě poznám. Né náhodou jsou tyto letící hvězdy dobře vidět, září víc než ostatní. Asi aby se toho lidi konečně všimli. Je to dobře vidět pouhým okem. Je divné že se toho nevšimli „experti“ co čumí na oblohu dalekohledem. Zajímalo by mě jak by to vysvětlil Jirka Grygar, to by byla sranda. S tim by mohl jít i do televize, třeba na silvestra 🙂
  Lidi se na noční oblohu asi moc nekoukají, ani se jim nedivím, když jsou v TV tak skvělý seriály. Tu palici jim pěkně vyperou a zadarmo!!

  • Martin Horus Martin Horus napsal:

   Já opět pozoroval v pátek při zastínění Měsíce několik UFO. Přesně jak píšeš, lidé jsou doma přilepený u TV, PC nebo v hospodě a přitom se nad jejich hlavami odehrává něco tak fascinujícího co bych přirovnal k eskalaci Mimozemských objektů ve Vesmírném dramatu.
   Jednou se lidé ráno probudí a v práci na ně bude koukat nový šéf 🙂

  • Standa Standa napsal:

   Pokud takové jevy vidíte častěji, zkuste ke svým pozorováním dát přesné údaje:
   Konkrétní časy a konkrétní souřadnice, kde ona tělesa postupně vidíte. Ideálně s fotografií.
   Pokud dáte dohromady víc lidí v různých místech, lze zkombinováním pozorování určit i konkrétní vzdálenost a velikost.

   Bez doložení pozorování a konkrétních údajů bude Vaše tvrzení, že jste něco viděl, každý vědec brát jen jako tvrzení bez důkazu.

   Mimochodem: letadel nad námi každý den proletí tisíce (průměr pro vzdušný prostor ČR je přes 2000 letadel denně, v létě víc, v zimě méně). Jste si skutečně jist, že to, co vídáte se pohybovat není některé z těch tisíců letadel?

  • OKO OKO napsal:

   Pokud si myslíš, že to může být něco zajímavého, tak by možná stačilo koupit si individuální prohlídku a zajít do Štefánikovy hvězdárny (https://www.observatory.cz/pro-navstevniky.html) a pořádně se na ty letící hvězdy podívat. Bylo by to s asistencí profesionálního astronoma, takže nemusíš mít obavy, že bys s technikou neuměl zacházet. Není to ale úplně levné, chtějí za to 2500 kč za 2 osoby.

Napsat komentář