Vědci našli mimozemské geny v lidské DNA

314775x 25. 07. 2013 1 čtenář

Skupina vědců zabývajících na Projektu lidského genomu učinila úžasný vědecký objev: Věří, že takzvaných 97% nekódujících sekvencí v lidské DNA není ničím jiným než genetický kód z mimozemských forem života.

Nekódující sekvence jsou společné všem formám živých organismů na planetě Zemi – od plísní, přes ryby až po člověka. V lidské DNA představuje tu větší část z celého genomu, říká profesor Sam Chang, vedoucí skupiny. Nekódující sekvence, též známé jako „junk DNA“ [junk: odpad, haraburdí, šmejd, …], byly objeveny již před mnoha lety a jejich význam zůstává stále záhadou. Převažující část lidského DNA nepochází z tohoto světa. Zdánlivě mimozemské odpadní (junk) geny si jen užívají jízdu těžce pracujícími aktivními geny, které prošly z generace na generaci.

Po komplexní analýze za asistence dalších vědců, počítačových programátorů, matematiků a dalších učenců, profesor Chang začal uvažovat, zda nebyla odpadní DNA člověka vytvořena nějakým mimozemským programátorem. Profesor konstatuje, že cizí kousky DNA: „…mají své vlastní žíly, tepny a vlastní imunitní systém, který razantně odmítá všechny naše léky proti rakovině.“

Profesor Chang dále konstatoval, že: „Naše hypotéza je, že vyšší mimozemská živá forma se zapojila do vytváření nového života a jeho výsadbou na různých planetách. Země je jen jednou z nich. Možná, že naši tvůrci nás vypěstovali podobným způsobem, jako my necháváme růst plísně na Petriho miskách. Neznáme jejich pohnutky. Ať už šlo o vědecký experiment, nebo o způsob přípravy nové planety pro kolonizaci, a nebo o dlouhodobý projekt rozsévání života po vesmíru.“

Profesor Chang dále uvádí, že: „Budeme-li o celé věci uvažovat v lidských pojmech, pak hypotetičtí mimozemští programátoři pracují s největší pravděpodobností na jednom velkém kódu, který je zahrnut do několika projektů, které pak fungují samostatně jako různé formy života na různých planetách. Zkoušeli jistě různá řešení. Napsali velký kód, vyzkoušeli jej, některé funkce se jim nelíbili, některé změnili, jiné přidali a pak to spustili znovu – udělali další vylepšení a tak znovu a znovu.“.

Tým vědců profesora Changa došel též k závěru, že: „Hypotetickým mimozemským programátorům mohlo být nařízeno, aby snížili veškeré nároky na různá vylepšení, pokud jde o projekt Země, protože třeba měli málo času. Byli zjevně okolnostmi přinuceni drasticky omezit vykonávání mnoha instrukcí z velkého kódu a pro Zemi dodat jen základní řešení.“.

Profesor Chang je jedním z mnoha vědců a dalších výzkumníků, kteří objevili mimozemský původ lidstva.

Profesor Chang a jeho kolegové z výzkumného týmu poukazují na to, že hypotetičtí mimozemští programátoři vytvořili mezery v DNA sekvencích ve velkém spěchu, aby co nejrychleji vytvořili lidský život na Zemi, což se projevuje mimo jiné i tak, že lidském těle rostou nesmyslné buněčné struktury známé též jako rakovina.“.

Profesor Chang dále uvádí, že: „To co vidíme v naší DNA je program složený ze dvou verzí (částí): velký kód a základní kód.“. Pan Chang pak dodává, že: „první faktem je, kompletní program jednoznačně nebyl napsán na Zemi. Je to ověřená skutečnost. Druhým faktem je, že geny samy o sobě nám nestačí k tomu, abychom vysvětlili celou evoluci života (lidstva). Takže tu musí být ve hře ještě něco dalšího.“.

„Dříve nebo později“, řekl profesor Chang, „se musíme vyrovnat s těžko uvěřitelnou představou, že většina života na Zemi nese stopy genetického kódu od mimozemského bratrance/sestřenice, a že evoluce (podle Darwina) není rozhodně to, co by vše vysvětlovalo.“.

Zdroj: The Canadian

 

 

Podobné články

3 komentářů k "Vědci našli mimozemské geny v lidské DNA"

 • Looper napsal:

  Nelze nijak potvrdit či vyvrátit, že má člověk v DNA mimozemské geny.

  Ale já bych se zaměřil na jiné téma – proč si vědci myslí, že takřečená nekodujici DNA je haraburdi?
  V přírodě to funguje tak, že když nějaká část těla nebo schopnost není potřeba,tak zakrní.
  Pokud by nekodujici DNA nebyla potřeba, tak se v ní začnou hromadit genetické chyby, mutace.
  Normálně jsou mutanti vyhlazováni přírodním výběrem, ten by však v případě nekodujici DNA nefungoval.
  Jestliže tedy mají skutečně všichni stejnou nekodujici DNA, tak musí být nutně vyřazováni jedinci s mutacemi nekodujici DNA, a to znamená, že nekodujici DNA má svůj význam a smysl pro život jedince.
  Není to žádné haraburdí !!!

 • sacred napsal:

  Je to více než možné ..shrnu to dle svého názoru !…vše vysvětluje i toto tvrzení ,mými slovy je možné že do lidstva byl svým způsoben zasažen mimozemský gen! Má to souvislost s fantazií?? Vždyť člověk s bujnou fantazii si muže vymyslet cokoliv! i to co příroda zatím neztvárnila!
  Jak je možné že lidé se rozvinuli během několika let do dnešní doby? A doba jde dál!! Proč jsou stale ukazovány záběry UFO apod! Nějakým způsobem nás sleduji?
  Jedno je ale jasné. Lidstvo diky rozvinutému mozku, myslí která nás liší od jiných tvoru a všeho, žije také v omylu!
  Vlády tají!! Jasný důkaz Oblasti 51 (area 51) v USA! Nadále ruská tajná stanice, věřím že je tam mají! Vláda s nimi komunikuje oni ukazuji nové technologie a všechno, dle mě tento mimozemsky gen byl zasažen v rozvoji lidské civilizace!
  Proč Májové stavěli takové chrámy a Egypťané??? O tom se už dá jen spekulovat. Hovořili o bozích ale nebyli to pravě oni?
  Vetřelci – také je tolik maleb a pentagramu které ukazuji úplně jiné bytosti. V těch dobách měli lidé menší IQ. Mozek se rozvijí a je to pravě diky tomuto genu!! Toto všecko jsou další otázky a muže jit do nekonečna…
  Vzniklo tolik věr v božstva, že to ani není možné. Každá kultura snad pochytila něco jinač? Lool o tom lze spekulovat ale je tolik záhad a všeho, že člověk to za život ani neobjeví. Některé nelze zjistit ani!! O tom lze pouze spekulovat!
  Jsme nastaveni jako vše ostatní pouze máme mozek a vedení, které ovládá osobnost každého!
  Církev je největší omyl lidstva! V těch dobách lidé uvěřili každé kravině z toho se odvíjí názory apod! Akorát mě to sere kecy s církví vždy sem věděl, že je to největší hovno! Společnost, která je omylná…
  Ježíš podle všeho zdůrazňoval jednotu lidstva, jenže si neuvědomoval, že to nikdy nelze. Každý pochopi svět jinač. Každý má svoje názory a z toho vzniká kritika a boje. Nadále: proč je to dle církve bůh? Vždyť to byl člověk jako jiný jen měl větší IQ a tak kázal a chápal svět z jinačího pohledu. Z pohledu víry v boha! On nebyl bůh. Také byl z masa a kosti a krvácel. Pouze jevil názory svoje a tím si podmaňoval ostatní.
  Hitler by mohl byt také uctíván jako bůh! Jenže lidem se změnila logika oproti době kdy žil Ježíš! Zase jiné téma..! ale ohledně tohoto je jasné, že na tom něco bude. Opakuji že tzv. mimozemské geny mají vliv (jako každý jiný gen na danou vlastnost v těle) Vliv na bujnou fantazii a tvořivost, schopnost zdokonalovat se, prostě přebírat…..
  Jak je možné že lidé dlouho byli tzv.opice? Podle teorií a dat kdy se člověk slezl ze stromu toho bylo dost. Museli přijít a pomoct v rozvinu lidské rasy!
  Jsme jakýmsi způsobem jako celek sledovaní. Proto tolik jevů příčin s existencí UFO na naší zemi!
  Můj názor jako každý jiný. Každý pochopí svět jinak! Vědci nejsou vědci jen kvůli vzdělaní. Vzdělaní je hovno! Mozek to činí, pouze dnešní doba je totálně na kokos.

 • Martin Martin napsal:

  Myslím, že tak půlka evropanů má shodný genom s Tutanchamonem, což by vysvětlovalo možná ty mimozemské geny, každopádně on byl zřejmě Amenhotepův /Achnatonův/ druhorozený syn, což by zas vysvětlovalo, proč modlící říkají -Amen-.
  Všechny ty souvislosti jsou při zamyšlení až příliš okaté.

Napsat komentář