Vesmírná loď Oumuamua a tajný vesmírný program

9769x 14. 11. 2018 1 čtenář

Jedná se o přepis videa o vesmírné lodi Oumuamua. Tato vesmírná loď je součástí tajného vesmírného programu.

Svědectví

Ahoj, tady je Alina. Chtěla bych dnes diskutovat o něčem zajímavém z prosince, kdy jsem dělala vzdálené porozování doutníkového asteroidu Oumuamua. Zveřejňuji své výsledky vzdáleného pozorování v rámci tajného vesmírného programu. Přečtu je nahlas, jsem totiž jedna z administrátorů této skupiny. Jsme tajná vesmírná skupina složená z veteránů, kteří byli v tajném vesmírném programu. Mám jejich povolení ke zveřejnění. Protože je skupina tajná, není možné toto svědectví číst kdekoliv, pouze v této skupině. Pořídíla jsem proto screenshot z mého vzdáleného sledování, který jsem vysílala v této skupině já.

Těleso Oumuamua

V této lodi jsou vysoké bytosti ve stázi. Mají stříbrnou bělavou kůži a stříbrné kombinézy. Mají také bělavé modré vlasy. Stázové jednotky jsou chráněny energetickými silovými poli proti vetřelcům. Ti nemohou otevřít stázové kapsle s lidským poddruhem nazývaným Dorian. To je druh ve stázových kapslích na plavidle. Jsou poddruhem lidí, což znamená, že pochází z lidské genetiky. Doriani jsou vysocí, štíhlí s bledou pletí, modroocí. Kontaktovala jsem se se ženou jménem Zelana s modrými vlasy. Jejich vlastní loď byla zřejmě poškozena v několika slunečních bouřích ve vesmíru a poté se objevila sonda z dávného vesmíru. Na palubě nebyli žádní obyvatelé, takže se dostali do doutníkové starobylé lodě, která letěla vesmírem. Jejich vlastní vejcovitou loď nebylo možné opravit, proto se přešli na tuto loď. Doriané cestují na planetu zvanou Zelaris, jsou ve vesmíru téměř milión let.

Starověké plavidlo ve tvaru doutníku je mnohem starší, miliardy let. Původní planeta Dorianů začíná být přelidněná, takže staví další kolonie na planetách. Na Zelaris dorazí za další půl století. Zatím jsou ve stázi. Je zde zmíněno, že na Oumuamua byly průzkumné jednotky tajného vesmírného programu, ale nemohou otevřít kapsle stáze, protože ty jsou chráněny elektrickým polem. Kapsle nemohou být otevřeny bez správné DNA sekvence. Přístup do kódování energetických polí byl zřízen záměrně pouze pro Doriany. Protože cestují, aby kolonizovali planetu Zelaris, nechtěli se probudit předtím, než skončí dlouhá cesta, nechtěli být vzhůru, jak sdělili během vzdáleného zkoumání, protože bude trvat půl století, než dosáhnou Zelaris. Tyto informace jsem dostala během mé komunikace se Zelaris, ženy Dorianů s modrými vlasy. Nejsem moc dobrá na kreslení, ale našla jsem referenční obrázky Zelaris.

Jak loď vypadala?

Chtěla jsem se přiblížit její skutečné barvě vlasů, která je stříbřitě modrá. Není blondýna, barva je jako měkká světlá modrá. Loď má hnědavě načervenalou barvu, která téměř vypadá jako plazí kůže. Nejlepší způsob, jakým ji mohu popsat – hnědočervenou, jako je plazí kůže. To jsem byla schopna vidět během vzdáleného kontaktu. Výsledky ze vzdáleného pozorování jsem měla k dispozici během večera v prosinci.

Byly vyslány tajné vesmírné průzkumné jednotky, aby prostudovali loď a zjistili, jestli existuje nějaká vyspělá technologie, kterou by mohli z lodi získat. Nedostali se k ničemu, protože navigační systémy jsou uzamčeny tak, aby neměli přístup k žádným datovým technologickým údajům z vlastní lodi. Je uzamčena a není toho moc, co mohou technologicky moudře přijmout. Hlavně se zajímali o stázové bytosti, které jsou Doriany. O několik týdnů později se objevil článek na Divine Cosmos od Davida Wilcocka a Coreye Goodeho. Zveřejněné informace se velmi blíží mému vzdálenému pozorování a tomu, co se stalo. Já jsem je nazvala starověkou rasou stavitelů, podobně jako píše Corey. Tento objekt je zřejmě mimozemská kosmická loď a mluví o ní jako o průzkumné sondě.

Secret Space Program (SSP)

Secret Space Program (SSP) může cestovat po celé naší sluneční soustavě již mnoho let. Jak jsem zmínila, průzkumné jednotky SSP přistáli na tomto objektu, podařilo se jim najít cestu dovnitř a snažili se otevřít stázové kapsle Dorianů. Nešlo to, protože existuje elektrické ochranné pole kolem stázových kapslí. Corey měl štěstí vidět skutečné video interiéru, kde byla odstraněna většina technologie a objekt byl dlouho prázdný. Zajímalo by mě, kdo odstranil technologii. Tento objekt prošel pravděpodobně meziplanetárním korporátním konglomerátem a byl vyčistěn dlouho předtím, než byl spatřen.

Myslím, že to tak bylo, protože meziplanetární korporátní konglomerát, který je frakcí tajného vesmírného programu, má vlastní základny na Marsu a oni jsou první, kteří zachytí vše mířící k oběžné dráze Země. Takže mám podezření, že odstranili všechno. Nicméně uvnitř je ohromující poklad super pokročilých druhů Dorian, pravděpodobně staré rasy stavitelů technologií. MICSSP věří, že naše technologie učiní kvantový skok zkoumáním a emulováním těchto technologií.

Objekt je starý více jak miliardu let

Pokročilé časově metrické datovací systémy naznačují, že objekt je starý více než miliardu let, jak jsem zmínila ve svém vzdáleném pozorování. Doriané jsou na cestě na Zelaris milion let, a nejsou původními pasažéry plavidla. Jejich vlastní ve tvaru vejce přestalo během několika slunečních bouří fungovat. Oumuamua je spojena s tajemnou dávnou rasou stavitelů, po které zbyly ruiny pyramid a obelisků po celé naší sluneční soustavě. Ironicky jsem tehdy svou složku uložila pod názvem starobylí stavitelé.

Nejvíce vzrušující je, že na lodi jsou zřejmě tři různé druhy bytostí v technologicky pokročilém stázovém poli. Zaměřila jsem se na jednu z ras – Doriany, ale viděla jsem spoustu různých stázových polí uvnitř lodi, takže se zdá, že jsou to tři různé druhy. Písemné nápisy nám také poskytly možné pohledy na tuto zajímavou, tajemnou kulturu. Vím, že tyto starodávné typy průzkumných sond mají na svých lodích různé nápisy o technologii stázových kapslí. Mohu potvrdit, že je pravda, že mají nápisy. Viděla jsem to na jedné z jejich lodí.

Souvislost mezi Gízou a Oumuamuou

Ačkoli to tady zní bláznivě, brzy i mainstreem přijde s tím, že mají mezihvězdnou lodě, že v blízkosti jsou obydlené světy, že má tento asteroid palubu. Skryté komory v pyramidě v Gíze mohou mít artefakty, které přímo souvisí s Oumuamua. Corey Goode a David Wilcock mají stejné informace jako my v uzavřené tajné skupině vesmírného programu. Většinou nezveřejňujeme své věci, ale tentokrát mám povolení od Penny Bradleyové, která je jedním z hlavních původních administrátorů.

Vím a zkoumám hodně o starých stavitelích a skrytých městech v hluboké Amazonii se starodávnými technologiemi stavitelů, které zůstali ve starobylých zříceninách měst, které budou nakonec objeveny. Sdílela jsem tuto část svých informací o svém vzdáleném sledování a to jsem ještě nevěděla, že je tam nějaká průzkumná jednotka SSP. A 12. prosince vidím, že se to děje. Viděla jsem je nastěhovat se na loď, viděla jsem, jak se rozhlíží a viděl jsem jejich zaměření na Doriany a stázové kapsle, a na elektrická pole kapslí, protože je nemohli otevřít. Takže jsem se soustředila a spojila se Zelanou v druhém vzdáleném sledování, protože jsem chtěla více informací o těchto bytostech a o tom, co dělají na lodi, protože se na palubě lodi objevili milióny let po startu Oumuamui.

Chci sdílet tohle, existuje důkaz, existují nějaké docela zajímavé informace o důkazech k meziplanetárnímu firemnímu konglomerátu, jako přesné umístění základny SSP na Marsu, které jsem publikovala. Informace Coreyho Goodea a Davida Wilcocka popsaly zjištění SSP a vojensko-průmyslového komplexu, když vstoupili na Oumuamua. Jsou to stejné informace, které mám já. Možná je to jen náhoda, ale chci vidět a získat informace přesné a dát to na papír a mít fakta k tomu, co vidím. Nebo jsem možná byla kooptována a skutečně jsem se podílela na jedné z těchto misí na palubě lodi, aniž bych o tom vůbec věděla. Takže bych tam mohla být živá v akci, a dělat vzdálené sledování. Je to velmi zajímavé a uvidíme, co mají Corey Goody a David Wilcock v jejich třetí části. Děkuji a namaste

Podobné články

Napsat komentář