Víkend: Jak žít změnu se Spontánním bubnováním

3563x 07. 11. 2017 1 čtenář

Srdečně vás zveme na intenzivní víkendové prožitkové setkání (PA, 24.11. až NE, 26.11.2017) v přátelském kruhu lidí milujících bubny, spontánní přirozenost okamžiku do bezpečného prostoru pro odložení vašich starostí, strachů, obav, tíží a depresí :-) Do čistého prostoru pro sdílení radostí, pocitu štěstí, moudrosti a Lásky :-)

Spojme v tomto víkendu a dále napořád naše srdce v jednom rytmu a pojďme tento rytmus  šířit dál. Pojďme se v tento čas společně navzájem propojit v přítomném okamžiku a učit se přijímat to, co nám zrovna do života přijde, i když sami v sobě prožíváme něco, co je nám méně příjemné. Učit se přijímat s plným vědomím a Láskou, že i toto je naší přirozenou součástí a učit se i toto milovat.

Pojďme se učit přijímat to, že vše, co se nám v životě děje, není nic jiného, než naše projekce sebe sama, která nám promítá skrze “vnější děje” jen to, co je v nás samých. Učit se uvědomovat si i naše vlastní stíny, promítané skrze „vnější svět“. Učit se je přijmout bez jakéhokoliv hodnocení takové, jaké jsou, obejmout je, milovat je, a tím je pozvednout společně s námi celými do vyšších vibračních hladin, do souladu, Lásky a jednoty s námi samými.

Pojďme se i skrze rytmus bubnů podívat hluboko do našich niter a nacítit, co se v nás samých děje. Dejme prostor tomu, co je v nás, a kým doopravdy jsme, aby vynikla naše niterná podstata, se kterou jsme přišli na tento Svět. Uvolněme se našemu životnímu poslání. Prožitkům a společným okamžikům sdílení, emocí, pocitů štěstí, radosti, strachu, obav a dalších možných.

Otevřme naše Srdce a dovolme, aby se staly nám lidem známé projevy žití zde na Zemi jen přirozenou cestou zkušenosti a moudrosti.

Nádherná příležitost pro každého prožít, našim duším známý pocit sounáležitosti a vzájemného souznění. I příležitost odložit své světské starosti a nechat energií v tomto okamžiku pohladit svou duši. Umožnit přirozenou cestou do svého života vpustit více Světla, Radosti, Lásky, Něhy a Potěšení.

Součástí víkendu je i „MINI KURZ VĚDOMÉHO VAŘENÍ“ v tomto duchu:
Pokud jídlo tvoříš s maximální snahou o rovnováhu mezi tělem, duší a duchem, je to výtvor poskytující jinou, daleko vyšší energii, než si lidé dokáží představit. S touto energií se dá dále pracovat, komunikovat a směřovat její působení. Pokud tvoříš jídlo vědomě skrze sám sebe a tuto tvorbu dokážeš propojit s tím, že to má dosah i na ostatní, přirozeně se dělíš o kreativitu, lásku a o vše, co při tvorbě sám/sama pociťuješ a co při přirozené tvorbě probíhá na mnohých úrovních.

PROGRAM:
Pátek:

 • 17:00 – ubytování – Ewa
 • 18:00 – Společná večeře – vaří Petr a Ewa Kvasničkovi
 • 19:00 – Seznamovací kruh – Sueneé a Petr: Iniciace společného záměru na víkend
 • 19:30 – Spontánní bubnování® – Sueneé: Spojme svoje srdce ve společném rytmu
 • 20:30 – Přednáška – Petr a Ewa: Co se nám každému v životě děje, není nic jiného, než naše projekce sebe sama, která nám promítá skrze “vnější děje” jen to, co je v nás samých
 • 21:00 Hledání sebe sama – Sueneé: Praktická cvičení na vnitřní vhled (Kdo jsem, co je moje poslání, setkání se strachem….)
 • 21:30 – Sdílení v kruhu – Prožitkové aktivity s ukázkami projekcí našich stínů a řešení těchto situací formou přijetí ve spojení s uvědomováním “Kdo doopravdy jsem”

Sobota:

 • 8:00 – Rozcvička 5 Tiběťanů
 • 9:00 – Snídaňo-oběd: společná příprava veganského jídla – mini kurz vědomého vaření
 • 11:00 – Výlet do lesoparku Hostivař – Spontánní bubnování® Společná meditace v přírodě
 • 15:00 – Obědo-večeře: společná příprava veganského jídla – mini kurz vědomého vaření
 • 17:00 – Spontánní bubnování®: Naladění ve společném rytmu
 • 18:00 – Přednáška a prožitkové sdílení v partnerském kruhu – Petr a Ewa: Jak efektivně a s niterným zájmem o duši partnera budovat vztah?
 • 21:00 – Hudební produkce a uvolňovací tance

Neděle:

 • 8:00 – Rozcvička 5 Tiběťanů
 • 9:00 – Snídaňo-oběd: společná příprava veganského jídla – mini kurz vědomého vaření
 • 11:00 – Spontánní bubnování® – Naladění ve společném rytmu
 • 12:00 – Závěrečné velké prožitkové sdílení v kruhu. Výkad na jednu kartu.
 • 14:00 – Oběd: společná příprava veganského jídla – mini kurz vědomého vaření
 • 15:30 – Spontánní bubnování® – Rozloučení ve společném rytmu
 • Předpokládaný konec 16:00

Těšíme se na vás v bývalé Montessori školce na adrese Nad úpadem 31, Praha Háje.

Sueneé

Sueneé

Petr a Ewa

 

Víkendem vás budou provázet:

 

 

 

 

a jejich spolutvůrci:

Aleš (kytara), Ivča a Láďa (bubeníci)

 

CENA:

Kurzovné a zážitkovné pro jednotlivce: 3900 Kč/osoba
Kurzovné a zážitkovné pro jednotlivce ve dvojici (muž+žena): 3400 Kč/osoba
Ubytování na místě (vlastní spacák a karimatka): 150 Kč/noc

V ceně kurzovného je zahrnutý program a strava v plné penzi. Účastníkům pravidelných čtvrtečních bubnovacích večerů se Spontánním bubnováním mohou žádat slevu z ceny jednotlivce 500 Kč.

K dispozici máme pouze 16 míst. Podporujeme vyvážené polarity muže-ženy, proto nabízíme zvýhodněnou cenu partnerským párům nebo dvojicím.

Rezervace jsou možné přes rezervační systém EviK.

Kontakty:

Organizace a platby: 777-703-008 (Sueneé)
Organizace, doprava, ubytování a strava: 732-473-890 (Petr – Silný Bobr)
Ubytování a strava: 608-700-035 (Ewa)
[hr]
Přijde vám tento víkendový seminář zajímavý, ale bohužel se vám nehodí termín? Dejte o sobě vědět! Rádi vás budeme informovat o dalších setkáních:


Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů pro účel zaslání nabídky kurzů, jejichž součástí bude téma "Vědomé vaření". Jsem si vědom(a) toho, že svůj zájem mohu kdykoliv odvolat odhlášením se z odběru zpráv.
[hr]

Podobné články

Napsat komentář