Vimana

18961x 17. 10. 2013 1 čtenář

Slovo Vimana má mnoho významů – od označení pro chrám nebo palác až k mytologickému označení létajících strojů, tak jak jsou popsány v Sanskrtu.

Zprávy o starověkých indických létajících strojích pocházejí právě s indických zdrojů. Mnohé z těchto zdrojů jsou známy jako Indická epická díla a v nich se to hemží právě stovkami létajících strojů. Mnoho z těchto textů nebylo nikdy přeloženo do Angličtiny (natož do Češtiny).

Říká se, že před několika lety Čína našla nějaké texty psané sanskrtem ve Lhase, Tibetském hlavním městě. Texty byly poslány do Chandrigarhské university na překlad. Dr. Ruth Reyna nedávno řekla, že tyto dokumenty obsahují návod na stavbu mezihvězdné lodi!

Jejich způsob pohonu, dle vyjádření Dr. Reynové, byl založen na antigravitaci. Zdrojem síly byl systém založený na laghima, nám současníkům neznámé síle, která existuje v egu každého člověka: „Odstředivá síla dost silná na to, aby zrušila veškerou gravitaci.“. Podle Hindských jogínů je tato laghima příčinou schopnosti člověka levitovat.

Dr. Reyna řekla, že na palubě těchto lodí, kterým se podle textů říkalo Astras, mohli dávní Indové poslat lidskou posádku na jakoukoliv planetu. Alespoň tak je to uvedeno v dokumentech, které jsou staré tisíce let.

Manuskripty též odhalují tajemství antima, schopnost být neviditelný a garima, schopnost stát se tak těžkým, jako hory olova.

 

Zdroj: Youtube

Podobné články

Jeden komentář k "Vimana"

  • Spajdy napsal:

    Vimany jsou jedny z nejmenších létajících „strojů“ Slovanů. Dávám schválně uvozovky, protože můžou vyrůst z jediného krystalu. Samozřejmě ty původní, jinak postavit běžnou cestou jdou taky, pár lidem se to podle návodů už povedlo. Píšu záměrně Slovanů a ne Indů, protože indické Védy jsou osekané a převzaté védy Slovanské.

Napsat komentář