Vražda Johna F. Kennedyho a Marilyn Monroe

8570x 12. 09. 2017 1 čtenář

John F. Kennedy (JFK), jako americký prezident toho měl ve zkratce hodně na talíři: Zátoka sviní, Kubánská krize. Věděl, že Americké tajné služby by měly být restrukturalizovány a více kontrolovány, protože byly a jsou spoluzodpovědné za všechny tyhle černé operace a to včetně zatajování věcí souvisejících s přítomností mimozemšťanů na Zemi.

JFK se snažil získat kontrolu nad vojensko-průmyslovým komplexem, ukončit Studenou válku se Sovětským svazem a dojednat s ním mír. Chtěl ukončit Větnamskou válku a měl plány na rozpuštění CIA, protože věděl, že byla zapletena do mnohých neférových komplotů, inside jobs a útoků pod falešnou vlajkou a to včetně pašování a prodeje drog. Byla též zodpovědná za zinscenování falešného útoku v Zátoce sviní. Zvláštní kapitolou pak byl pokus z zrušení soukromého subjektu Federálních rezerv (FED), který má v USA monopol na tisk peněz a nahrazením je státem garantovanými penězi.

Je dost pravděpodobné, že z obdobných důvodů byl následně zastřelen i JFK bratr Robert F. Kennedy, který úspěšně usiloval o post amerického prezidenta. Svoji image stavěl právě na odkazu svého bratra.
Tajná – nevolená vláda stojící za oponou těchto špinavostí včele s Majestic 12 však nikdy nikomu nedovolila, aby odhalil jejich karty a to i když šlo o prezidenta. Dokumenty z archivů Majestic 12 potvrzují, že JFK byl dlouhodobě sledován a vnímán jako potencionální hrozba pro integritu přísně tajných (Top Secret) operací. V jednom z dokumentů se přímo uvádí, že pokud bude v tom pokračovat, bude muset být odstraněn: Majestic 12: přímá svědectví a šokující fakta o přítomnosti ET na Zemi.

Zvláštní kapitolou bylo zainteresování JFK na informacích ohledně incidentu v Roswellu, Area 51 a požehnání k realizaci supertajnému projektu Serpo.

Steven Greer získal kontakty v řadách tajných služeb NSA. Díky nim získal přístup k dokumentům z roku 1962, které popisovaly černé projekty s kódovým označením Moondust (Měsíční prach) a Project 46. Ve složkách projektů se nacházel přepis sumarizace odposlechů Marylin Monroe: Tajné vládní dokumenty potvrzují, že Marilyn Monroe byla otrávena. Text se dokazuje na události, které se staly den před její vraždou otrávením.

Z textu vyplývá, že Monroe byla naštvaná a emočně raněná bratry Johnem a Robertem Kennedym (oba byli její milenci). Stěžovala si Robertu F. Kennedymu (RFK) a vyhrožovala, že všechno řekne na veřejnosti. Volala svému známému příteli v New Yorku, který měl kontakty na místní media. Chtěla uspořádat tiskovou konferenci, kde chtěla veřejnosti oznámit jak je to doopravdy s jejím milostným vztahem mezi ní a JFK a stejně tak RFK. Chtěla také oznámit to, co jí JFK řekl ohledně objektů, které přicházely z vesmíru, havarovaly a byly zajištěny armádou ve 40. letech v Novém Mexiku. (Narážka na Incident v Roswellu a další případy.) Byla si vědoma toho, že původcem těchto objektů jsou mimozemské bytosti přicházející z vesmíru. Vyslovila obavu, že pokud je to skutečně 100% pravda, pak tyto skutečnosti ohrozí JFK záměr vyslat prostřednictvím NASA člověka na Měsíc.

Marylin Monroe věděla od bratrů i o dalších ilegálních aktivitách. Zmínila se o amerických vojenských základnách na Kubě a plánech na zabití Castra. Též uvedla, že ví o Diáři tajemství a co by s něčím takovým měly udělat tisk.

Byla naštvaná jako žena, kterou najednou začali ti dva pohrdat a přestali se k ní znát. Zjevně v té chvíli příliš nepřemýšlela nad možnými důsledky svého jednání, neboť o 36 hodin později ji našli mrtvou doma v její posteli. Jako oficiální důvod bylo uvedeno předávkování prášky.

Policie v Los Angeles (LAPD) oddělení tajných záležitostí, které bylo spoluodpovědné za zajištění odposlechů a celkové sledování Marilyn Monroe, potvrdilo, že věděli, že byla zavražděna agenty tajné služby.

Pod přepisem tajného dokumentu je podepsán osobně James Angleton, který byl legendárním fanatickým obráncem CIA proti úniku informací za každou cenu.

Herec a její dobrý přítel Burl Ives k tomu uvedl: Všichni kdo jsme jí osobně znali, jsme věděli, že byla zavražděna (otrávena), jen jsme nevěděli proč? Dnes už to vím…

Podobné články

Napsat komentář