Vyšetřování vraždy JFK: zbývající utajované dokumenty jsou už dávno k dispozici

15116x 29. 10. 2017 1 čtenář

Jak se říká: Pod lampou je největší tma… Dne 26.10.2017 mělo oficiálně dojít k zpřístupnění všech dokumentů týkajících se vyšetřování vraždy (1963) bývalého nejoblíbenějšího amerického prezidenta Johna F. Kennedyho (JFK). Na veřejnost se nakonec dostalo jen 2801 z 3810 dosud utajovaných dokumentů. U oněch 1009 dokumentů využili představitelé CIA a FBI intervence u současného amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby je nezveřejňoval a to minimálně ještě po dobu 6 následujících měsíců. Jako primární důvod je uváděno: ohrožení národní bezpečnosti.

Pokud se budeme dotazovat na veřejné mínění, pak více jak 70% Američanů nevěří oficiální verzi, která zní: JFK byl zastřelen osamělým střelcem Lee Harwey Oswaldem (LHO). Důvodem byly údajné LHO kontakty na KGB a snaha Castra se pomstít USA za pokusy o atentáty na jeho osobu. Už i obyčejní lidé míní, že Oswald byl pouze nastrčenou figurou, která posloužila jako vhodná oběť okolností, aby bylo možné na někoho možné svést vinu a odvrátit tak zraky veřejnosti od skutečných pachatelů.

Už tedy krátce po atentátu se množila svědectví lidí, kteří viděli projíždět, prezidentskou kolonu, že museli být minimálně dva střelci. Další svědci vypověděli, že LHO v době střelby byl spatřen na schodišti budovy, ze které se mělo oficiálně střílet – tedy nemohl střílet on. Navíc opakované pokusy nezávislých soukromých vyšetřovatelů o rekonstrukci scény vyloučily proveditelnost celé věci oficiálním způsobem. To je ostatně vidět i v Hollywoordském filmu JFK (1991) s Kevinem Costnerem v hlavní roli vyšetřovatele.

Nutno podotknout, že 100% z desítek svědků, kteří tehdy byli ochotní i vypovídat před zvláštní vyšetřovací Warrenovou komisí a svědčit proti tehdejšími medii prosazované (a dnes oficiální) verzi, do dvou let záhadně zemřeli na nevyléčitelné nemoci, zmizeli, byli zastřeleni náhodnými střelci a nebo páchali sebevraždu. Samotná Warrenova komise byla kontroverzní. Byla složena z lidí, kteří se dostali do konfliktu JFK za jeho života. Jinými slovy, byla složena z lidí, kteří měli vážný důvod být ve střetu zájmů.

Odvádění pozornosti jinam je praktikou tajných služeb dodnes. Fakt, že z 3810 dokumentů byla opět zveřejněna jen část, přikládá pod kotel těm, kteří tak naprosto oprávněně konstatují, že oficiální verze je vylhaná a je tu stále velký tlak na to, upravovat historii tak, aby zapadala do uměle zavedeného paradigmatu. Jsou to právě CIA a FBI, kterým v celém případu teče do bot. Z oné většiny odtajněných dokumentů se dozvídáme ohranou písničku a jen tak mimochodem kratičkou zmínku z archivních dokumentů CIA: Potřebujeme hodit něco mediím, aby lidi věřili, že to byl Oswald. Je zcela oprávněný důvod se domnívat, že během následujících 6 měsíců bude oněch zbývajících 1009 dokumentů uklizeno od možných kontroverzí.

Ovšem to podstatné je, že odpovědi na otázky: kdo, z jakého důvodu a proč byl JFK zabit tajnými službami USA se v těchto dokumentech nedočteme. Dokumenty, které totiž na celou věc v hrají ono pomyslné světlo jasnosti, jsou již dávno k dispozici – několik let. Jsou volně k dispozici na internetu. Veřejnost je bohužel médii hlavního proudu neustále vychovávána k tomu, aby je nebrala vážně a přehlížela.

Klíčovými hráči v celé věci jsou právě CIA, FBI a méně známé Majestic 12. Citát z Majestic 12: přímá svědectví a šokující fakta o přítomnosti ET na Zemi:

Allan Dulles: Top Secrect MJ12, CIA; od ředitele CIA (MJ-1). [Za vlády JFK v letech 1960 až 1963 byl šéfem CIA Allen Dulles.] Musíte vědět, že Lancer [krycí jméno JFK] měl nějaké otázky, ohledně našich aktivit, což nemůžeme dovolit. Prosím sdělte mi své názory nejpozději do října 1963.

Ten člověk [Allen Dulles] byl šéfem CIA, MJ-1 a šel proti přáním prezidenta, který se snažil si zjistit více informací… JFK zabili 22.11.1963 v Dallasu.

Výzva k vraždě JFK: should be wet – slang CIA pro „vraždu“.

Robert Wood: Tento spálený dokument je dle mého názoru zatím jediným, který bychom mohli chápat jako souhlas se zavražděním prezidenta J. F. Kennedyho. Allen Dulles ve své zprávě vlastně píše, že pokud JFK bude pokračovat v tom, co dělá, mohl by to být problém. Vyjmenovává seznam opatření, která by měla být provedena. Jedno z posledních výslovně říká, že pokud to bude nutné, měl by být JFK odstraněn (zavražděn).

Sueneé: Ve 2. díle seriálu Projekt Modrá Planeta, který též spadá pod Majestic 12 je uvedeno: Byla to skupina MJ-12, která si objednala atentát na prezidenta Kennedyho v době, kdy prezident oznámil představitelům skupiny, že uveřejní fakta o mimozemské přítomnosti. Byl zastřelen (ranou z milosti) agentem tajné služby, který řídil jeho vůz. Ten vystřelil poslední, smrtící ránu. Je to zjevné v nahrávce atentátu, která nebyla zpřístupněna veřejnosti. Dalších 22 očitých svědků této události bylo usmrceno během následujících dvou let.

Již dříve jsme upozorňovali na další klíčový odtajněný dokument, který kromě vraždy JFK osvětluje vraždu Johnovo milenky (jedné z mnoha) a ve své době známé herečky Marilyn Monroe: Vražda Johna F. Kennedyho a Marilyn Monroe.

FBI v otázce zveřejněných dokumentů k Majestic 12 uvedla, že musí jít jistě o podvrh. Důkaz pro své tvrzení však neposkytla. Stejně tak je kontroverzí reakce CIA, kterou JFK chtěl zrušit a nahradit vlastní organizací známou pod zkratkou DIA, neboť právě CIA byla zapletena do dřívějších politických vražd a machinací s drogami.

Že CIA má dlouhé prsty do medií (diktuje mediím, o čem smí psát) potvrzuje její bývalý zaměstnanec Richard Doty, který byl jedním z velké divize lidí, kteří upláceli až milionovými částkami v dolarech klíčové osoby v mediích, aby psali podle diktátu CIA: Richard Doty: Upláceli jsme novináře, aby popírali existenci ET.

Pokud si teď říkáte, že je to celé přitažené za vlasy, protože: co má JFK společného s nějakými mimozemšťany? Pak je několik faktů ke zvážení:

  1. Pokud jsou všechna fakta uvedená v oficiálním příběhu kolem vraždy JFK správná, proč se současné tajné služby jako FBI, CIA snaží zamést stopy na poslední chvíli? Měli na to 25 let.
  2. Proč jsou mainstreamem zesměšňovány již dříve odtajněné dokumenty potvrzující, že JFK (a Merilyn Monroe) byli zabiti tajnými službami a to i přesto, že některé z dokumentů jsou byly zveřejněny stejnými institucemi, do kterých řad je mířeno?
  3. Otázka přítomnosti ET na Zemi je stále bolavé téma a většina veřejnosti by se s tím sice již dokázala vyrovnat, ale vrcholní politikové nikoliv – přišli by o pověst a práci. Proces lhaní v této věci začal již kdesi v hluboké dávné minulosti a zesílil ve 40. letech s incidentem v Roswellu.

Hodilo by se nejen pod lampou největší tma, ale i také zloděj (CIA, FBI) křičí, chyťte zloděje…

Podobné články

Jeden komentář k "Vyšetřování vraždy JFK: zbývající utajované dokumenty jsou už dávno k dispozici"

Napsat komentář