Vzestup vědomí - Země

7817x 22. 05. 2019 1 čtenář

Všichni víme, že bychom se měli starat o planetu Zemi a zacházet s ní s úctou a láskou. V nadcházejících letech bude však ještě důležitější změnit naši pozornost a uvědomění, co vlastně planeta Země potřebuje a jaké jsou její principy.

Kosmické posuny Země

Od roku 2018, až do roku 2026 se budou dít kosmické posuny, které nám všem pomohou probudit své vědomí tak, abychom dokázali rozlišit, které naše činy a jednání planetu poškozují a které ji naopak chrání a pomáhají. Kosmické posuny zahrnují i planetu Uran, která se pohybuje ve znamení Taurus.

Taurus je znamení, které vládne nad planetou. Země/Gaia = bohyně našeho domova v tomto vesmíru. Ve starověkém řeckém bájesloví byli Uran a Gaia milenci a je to právě toto setkání a spojení energie, která bude aktivovat vědomí toho, jak se správně chovat k planetě Zemi. Planetě, která je naším domovem.

S touto energií pod Uranem a Gaiou již nebudeme schopni ignorovat varovná znamení, která nám planeta Země dává. Nebude možné předstírat, že určité praktiky nedělají dlouhodobé škody.

Naše planeta byla ničena

Pravdou je, že po celá léta byla naše planeta zneužívána a po léta byla naše krásná příroda ničena. Cílem ale není ukázat prstem na konkrétního člověka či organizaci. Všichni jsme zodpovědní za to, co se děje na planetě Zemi.

Může se zdát, že jsme jako jedinci samostatní, ale dohromady jsme všichni jako jeden. A všechny naše myšlenky, vibrace a činy vytvářejí život, který na této planetě zažíváme. Všichni tedy společně hrajeme roli při formování skutečnosti, ve které žijeme.

Jak myslíme, cítíme a jednáme, co vidíme a prožíváme – to odráží realitu celého celku. Všichni jsme spojeni a pracujeme na Zemi jako tým. Je na nás všech, abychom změnili realitu zvýšením vibrace a úrovně vědomí.

Planetu je třeba chránit

Všichni víme, že je třeba šetřit vodou, vybírat si udržitelné produkty, recyklovat. Že je lepší chodit nebo jezdit na kole, omezit počet aut, motorek či letadel. Je třeba sledovat energetické znečištění, které vychází z našeho bytí.

Když vedete svůj život s láskou a v harmonii, vaše vibrace léčí ostatní i tuto planetu. Možná tomu úplně nevěříte, ale zkuste se alespoň zamyslet. Když dovolíte strachu, aby vás ovládal, budete poháněni nejen svým egem, ale také snížíte vibrace, a tím snížíte i vibrace planety. Vše je totiž do sebe vzájemně propojené.

Samozřejmě není všechno tak černé a bílé, ale je třeba si být vědom toho, že čistá energie jednoho jedince může pozvednout čistou energii celku.

Budoucnost

Vnímám, že v nadcházejících letech bude vzrůstat důležitost toho, jak zacházíme s naší planetou a bytostmi, které ji obývají. Musíme vstát a začít dělat patřičné kroky k obnově Matce Zemi.

  • Sázením stromů
  • šetřením vody
  • neznečišťování vody (drogerie, ropa, aj.)
  • dodržováním ekologického systému
  • omezení výroby plastů
  • respekt k přírodě

Je potřeba si uvědomit, že nás Země každý den podporuje. Každý den dostáváme potravu a každý den máme k dispozici vodu, slunce, vzduch. Tím, že si toho opravdu začneme vážit, že to opravdu cítíme, že toto není pouhou samozřejmostí, se můžeme všichni znovu vrátit k nalezení vnitřní harmonie a zároveň úctě k Zemi.

Velké poznatky máme od našich předků:

Před lety naši předkové uctívali Zemi a považovali ji za živou, dýchací bytost. To dnes mnozí ztratili a zapomněli. Proto jsme nyní vedeni k tomu, abychom otevřeli svou mysl a srdce a naslouchali tomu, co nám Země říká. Vědomé jednání a změna několika návyků může přispět k velké změně.

Tip na knihu z eshopu Sueneé Universe:

Wolf-Dieter Storl: Jsem součástí lesa

Popis knihy Wolf-Dieter Storl: Jsem součástí lesa

Autor publikace, Wolf-Dieter Storl, je znám hlavně díky svému úzkému vztahu k přírodě, který se snaží dále šířit a být tak inspirací pro další. Autor popisuje své cestování s čejenskými indiány, pobyt mezi sádhuy v Indii, společné meditace. Pracoval s Emmentalskými sedláky nebo se později stal zahradníkem ve švýcarské venkovské komunitě.

Na svých cestách se setkal s mnohými osobnostmi, díky kterým začal poznávat tajuplný svět legend a léčivé síly rostlin. Jeho vyprávění je protkáno chápáním přírody a znalostmi lidového léčitelství.

Podobné články

Napsat komentář