Wikileaks: Edgar Mitchell a Johna Podesta o UFO (1. díl): Svědectví autenticity

7625x 01. 03. 2017 1 čtenář

Rebecca H. Wright: Nedávno mě požádal George Noory, abych s ním natočila segment pro jeho Beyond Belief pro Gaia. Velká část našeho rozhovoru byla zaměřena na pět let, které jsem strávila prací s Dr. Edgarem Mitchellem a jeho neziskovou organizací pro výzkum energie nulového bodu, Quantrek. Také jsme diskutovali mou současnou práci v Ústavu pro mimozemské vědomí (Institute for Exoconsciousness).Netušila jsem, že brzy po tomto rozhovoru se má práce s Edgarem dostane na první stránky skrze Wikileaks díky hacknutým emailům Johna Podesty. V posledních dnech jsem byla svědkem zmatku, popírání a nadšení obklopující únik těchto emailů.

Jako badatel znám frustrace, které doprovázejí snahu poskládat dohromady novinový příběh, zvláště když vše, co máte k dispozici jsou náhodné e-maily, jeden z aktérů zemřel a druhý je nedostupný.  Musíte jít dál.

Wikileaks: co vím já
Pro zpřístupnění chci nabídnout vše, co vím o emailech od Edgara Mitchella, které poslal Johnu Podestovi, a které jsou zveřejněny na Wikileaks. Prosím, aby tyto informace byly přijaty v duchu, v jakém je sepisuji.

V srpnu roku 2011 jsem se přestěhovala do Washingtonu, DC, kde jsme měla reprezentovat Edgarovu organizaci pro výzkum energie nulového bodu, Quantrek.

V březnu roku 2014 jsme se s Edgarem prostřednictvím emailů Johnovi Podestovi a jeho asistentce Eryn Seppové snažili naplánovat setkání Edgara s Podestou. Eryn mě telefonicky informovala, že Podesta se chce pracovně sejít s Edgarem. Bohužel k setkání nedošlo. Edgarovi bránily v cestování zdravotní problémy a Podesta záhy odešel z Obamovy administrativy do kampaně Hillary Clinton.

Později v roce 2014 jsem skončila s prací pro Quantrek. Práce Quantreku do té doby postupně slábla. Nicméně, Suzanne Mendelssohnová a Terri Mansfieldová se i nadále snažily Edgarovým jménem naplánovat Skype mezi Edgarem a Podestou. Email z roku 2015 zveřejněný Wikileaks je jejich pokusem naplánovat schůzku. Pokud je mi známo, ani k této skypeové schůzce mezi Edgarem a Podestou nikdy nedošlo.

Edgar Mitchell odešel z tohoto světa 04.02.2016.
Později Edgar zavřel Quantrek a odstranil jej z webu. Pak se začal věnovat stavům blízkým smrti ve spolupráci s Ebenem Alexandrem a Eternea.

Zůstala jsem ve Washingtonu, DC, a založila zde Ústav pro mimozemské vědomí, který podporuje ty, kdo se setkali s ET prostřednictvím výzkumu a uplatňování vrozené schopnosti lidského vědomí se připojit a komunikovat s mimozemšťany. Tato práce je zakotvena v mých dlouholetých zkušenostech s Edgarem a Quantrekem.

Wikileaks E-mail je autentický
Edgarův e-mail Johnu Podestovi z roku 2015 zveřejněný wikileaks je autentický. Byl to email Terri Mansfieldové jménem Edgara. V emailu užívá podobnou formulaci a reflektuje obsah mnoha Edgarových emailů, které byly odeslány během mých pěti letech práce s ním v Quantreku.

Význam e-mailu zveřejněného Wikileaks v kontextu života a práce Edgara Mitchella
Kromě ověření správnosti emailu zveřejněného Wikileaks, zde je můj vhled do kontextu tohoto emailu – kdo byl Edgar, co věděl a proč tento email napsal. Zde Vám tento kontext předkládám:

 1. Edgar byl moudrý a měl brilantní integrační intelekt. Jeho myšlenky vycházely z jeho vědeckého zázemí, množství paranormálních zážitků i z jeho profesionální kariéry v armádě a NASA. Později ve svém životě, si Edgar vyvinul vlastní perspektivu nahlížení na mimozemské bytosti – ve své práci pro Quantrek integroval energii nulového bodu, vědomí a přítomnost mimozemšťanů. Všechny tři tyto věci patří k sobě. Jsou v určitém smyslu neoddělitelné.
 1. Edgar měl znalost vnějšího vědomí. Většina z jeho informací o mimozemských bytostech přišla z externích zdrojů (často z prostředí vlády). Edgar také naslouchal a měl dlouhé rozhovory s lidmi, kteří se s mimozemskými bytostmi sami setkali. Ke konci svého života přijímal a sám potvrzoval přítomnost mimozemských bytostí. Měl Edgar pochybnosti o přítomnosti mimozemšťanů? Potlačoval Edgar informace od lidí, kteří se s mimozemšťany setkali, které považoval za nedůvěryhodné? Ano, často. Ale v průběhu času se informace o mimozemšťanech, které nashromáždil, staly osobními. Souhrn informací o mimozemských bytostech, které sám shromáždil, postupně přetvořil ve své vědecké teorie a aplikace. Vnější vědomí je kontinuum; informace, které se postupně integrují, často po celý život. Je to zdlouhavý proces filtrování zkušeností a informací srze osobní rozlišování, které nakonec zraje v moudrost. Neznámá tajemství sídlí v každém z nás. Nehledáme mimozemšťany, ale vnitřní vědomí, která čeká na odhalení. Každý z nás má svou vlastní časovou osu pro probuzení a pochopení, co víme o našem vztahu k vnějšímu vědomí, mimozemské přítomnosti. V tomto ohledu Edgar nebyl jiný než vy nebo já.
 1. Edgarův email hovoří o mimozemských bytostech v přiléhajícím vesmíru. Nezapomeňte, že naši nenásilní mimozemští přátelé z přilehlého vesmíru nám přinesou energii nulového bodu pro Zemi.” V tomto citátu Edgar odkazuje na oblast holografického vědomí. Má na mysli multi-dimenzionální vědomí, které věřím, že vlastnil a o které byl připraven se podělit s Podestou. Také odkazuje na mimozemšťany jako inteligenci, nebo bytosti, které jsou zdrojem energie a informací. Co jsou přilehlé vesmíry? Dokud neprolomíte hranice svých pěti smyslů a neuvolníte sílu své psychické inteligence, neumíte si představit multidimenzionální vědomí. Ale jakmile projdete bariéru svých pěti smyslů, neustále vás láká to, co leží za nimi. Zeptejte se jakéhokoliv náboženského či duchovního adepta – ty to láká věčně. Protože to jsi ty.
 1. Edgar se pohyboval daleko za hranicemi hlavního proudu vědy. Jestliže jedním z hlavních cílů vědy je prozkoumávání nezodpovězených oblastí, pak Edgar exceloval na hranicích. Věda pro něj nebyla pouhým duševním cvičením v otázkách a nápadech. Pro Edgara věda měla své kořeny ve vědomí v rámci lidské zkušenosti i mimo ni, v poli vědomí.
 1. Edgar se rozhodl zapojit do svého vědeckého týmu osoby, které prožily kontakt s mimozemšťany, telepaty a vynálezce přístrojů energie nulového pole. To byl důvod, proč jsem byla požádána, aby se připojila k jeho práci: měla jsem telepatický kontakt s mimozemšťany od útlého dětství. Mnoho velkých vědců klade původ svých myšlenek a teorií do tajemné kreativity, intuice. Edgar šel ještě o krok dále, když se otevřel schopnostem a znalostem osob, které prožily kontakt s mimozemšťany.
 1. Edgar měl pro Quantrek obrovskou vizi. Chtěl vytvořit organizaci, která přinese energie nulového bodu do hlavního proudu. Viděl před sebou planetu Zemi osvětlenou energií nulového bodu, viděl světlo svítící na dosud tmavých místech, viděl světelnou energii zbavenou korporátního nadhledu a mýtu omezení. Proto se Edgar rozhodl oslovit nadnárodní energetické společností a miliardáře. Quantrek nebyl malý podnik, byl to vizionářský podnik, který potřeboval finanční podporu miliardářů, pro které milión je pouhé kapesné. Suzanne Mendelssohnová pro něj shromažďovala prostředky.
 1. Edgar byl pacifista. Psal Podestovi o mírumilovných mimozemských bytostech. Edgar byl blízký přítel a spolupracovník Carol Rosin, která pracovala s Wernerem von Braunem. Carol je pacifistka a aktivistka. Carol a Edgar byli hluboce znepokojeni zbraněmi ve vesmíru a hrozbami, které představují pro naší lidskou rasu a naší planetu. Edgar byl jedinečný v tom, že měl vojenské vzdělání. V pozdějších letech trval na míru jako jediné moudré možnosti. V roce 2005 byl nominován na Nobelovu cenu za mír.
 1. Edgar byl realista. Zveřejňoval vládní zásahy směřující jak k potlačování tak k únikům informací o mimozemských kontaktech, energii nulového bodu, nadpřirozenu a vnějším vědomí. Byl realistou ohledně von Braunova varování Project Bluebaum o falešných UFO a plánovaných falešných útocích. Byl realista i co se týče hollywoodských zobrazení ET. A byl realistický i co se týče pokračujícího vnímání UFO veřejností jako nebezpečí, vytvořeného vládou proto, aby se našly válečné cíle vojenské vědy – DARPA chytne ET.
 1. Politické zveřejnění nebylo Edgarovým primárním problémem. Při plánování své schůzky ve Washingtonu, DC, se Edgar nesnažil o to, aby Podesta zveřejnil mimozemské kontakty. Nepotřeboval politické potvrzení své práce. V průběhu svého života si Edgar vyvinul své vlastní osobní potvrzení mimozemské přítomnosti. Vzhledem k hloubce znalostí Podesty o mimozemských bytostech Edgar předpokládal, že i Podesta má podobnou zkušenost. Edgar tedy toužil po mnohem širším dialogu s Podestou, chtěl diskutovat o tom, jak můžeme jako národ, jako lidský druh, pokročit v našem vztahu s mimozemšťany. Jak vytvořit realitu, která zahrnuje energii nulového bodu, vědomí a mimozemskou přítomnost.
 1. Edgar byl inženýr. Vážil si vědecké teorie i praktických aplikací. Byl svědkem vynálezů energie nulového bodu, které fungovaly a chtěl učinit další krok při jejich vytváření ve větším měřítku. Ve svém emailu, Edgar žádal o rozhovor s Podestou, který by vytvořil základ pro první kroky v klidné, produktivní a zdravé lidsko-mimozemské spolupráci v oblasti energie nulového bodu.
 1. Edgar byl věřící člověk. Narodil se do baptistické rodiny a byl vychován jako baptista. Přesto byl mystikem, který oceňoval metafyzično. Jako mystik Edgar neustále sahal po neznámu, věčnosti, poli vědomí, mimozemských bytostech. Ve stáří společně s německým matematikem Walterem Schemppem vyvinul teorii kvantového hologramu. Novinář Larry Lowe výborně uchopil Edgarovu práci na integraci metafyzických a fyzikálních věd. Edgar chtěl vědecky zkoumat, jak mystik komunikuje s vědcem, jak mohou fyzikální a metafyzické vědy vést dialog o své integraci.

Připojte se ke komunitě CE5 Iniciativa ČR
Poslední otázka:
Pokud přemýšlíte nad Edgarovým emailem zveřejněným na Wikileaks, zeptejte se sami sebe:

Kde bychom byli dnes v případě, že by bylo bývalo došlo k setkání Edgara s Podestou?

Můžeme si to jen představovat. Nicméně právě tím, že o tom budeme přemýšlet, vytvoříme prostor pro lidsko-mimozemskou komunitu propojenou skrze vnější vědomí. To je kam Edgar mířil.

Komunikace Edgar Mitchell a John Podesta o mimozemšťanech

Další díly ze seriálu

Napsat komentář