Wikileaks: Edgar Mitchell a Johna Podesta o UFO (2. díl): Email

5626x 02. 03. 2017 1 čtenář

Překlad původního emailu, který byl zveřejněn na Wikileaks v souvislosti odhalením korespondence adresované Johnu Podestovi. V emailu můžete vidět jasný zájem Edgara Mitchella o schůzku a nebo alespoň skype rozhovor mezi Mitchellem a Podestou na téma mimozemské civilizace a volná energie.

Zveřejnění emailů způsobilo mediální poprask v mainstream médiích. Ta se po většinou nezajímala o původní znění emailu a nebo témata, která chtěl Edgar Mitchell s Johnem Podestou diskutovat. Proto vám přinášíme kompletní překlad.

Od: terribillionairs@aol.com
Komu: john.podesta@gmail.com
Kopie: esepp@equitablegrowth.org, eryn.sepp@gmail.com
Datum: 2015-08-18 10:30
Předmět: e-mail pro Johna Podestu skrze Eryn ohledně vesmírné smlouvy (v příloze)

Drahý Johne,

vzhledem k tomu, že závod o vesmírnou válku se zrychluje, chci se ujistit, že si jste vědomi několika důležitých faktorů a chci naplánovat náš rozhovor po Skype. Nezapomeňte, že naši nenásilní mimozemští přátelé z přilehlého vesmíru nám přinesou energii nulového bodu pro Zemi. Nebudou tolerovat žádné formy vojenského násilí na Zemi nebo v kosmu.

Následující informace sepsané kurzívou byly se mnou sdílené mou kolegyní Carol Rosinovou, která několik let před jeho smrtí úzce spolupracovala s Wernherem von Braunem. Carol a já jsme pracovali na smlouvě o předcházení umisťování zbraní v kosmickém prostoru, kterou připojuji k tomuto emailu.

Pozn. red.: Následuje výčet novinových titulů z posledních několika let

SKVĚLÉ NOVÉ ZPRÁVY: Spolkový ministr pro plánování, rozvoj a reformy Ahsan Iqbal navrhl spolupráci mezi Pákistánem a Čínou v oblasti vesmírných technologií jako součást historického prohlášení, které by mělo posunout vztahy mezi Pákistánem a Čínou na novou úroveň[1].

Kosmické důsledky vesmírných zbraní: Proč musí být zakázány pro zachování naší budoucnosti[2].

Válka ve vesmíru již není považována za fantazii[3]

PŘÍPRAVY NA VÁLKU VE VESMÍRU (články níže): Satelitní rakety a mezinárodní napětí  -viz. USA, Čína a Rusko se připravují na válku ve vesmíru[4]

Válka ve vesmíru je blíže než kdy dříve. Čína, Rusko a USA vyvíjí a testují kontroverzní nové způsoby vedení války ve vesmíru, přestože to popírají[5]

Třetí světová válka ve vesmíru? Obavy z vytvoření proti-satelitních zbraní Ruskem[6]: „Obrovský nárůst proti-satelitních zbraní vyvíjených světovými mocnostmi vyvolal obavy. Západ by mohl být brzy zapleten do plnohodnotné války s Ruskem a Čínou v kosmickém prostoru.“

Válka ve vesmíru již není považována za fantazii[7]

[hr]

Jsme pravděpodobně válce ve vesmíru blíž než kdykoliv dříve. Nejvíce družic obíhajících Zemi patří USA, Číně a Rusku. A nedávné testy proti-satelitních zbraní příliš nezmírňují zděšení.

Za Star Wars stál mimo jiné tandem plukovník Philip Corso a generál Arthur Trudeau, kterým se podařilo tento projekt zrealizovat. Už od 70. let se jim dařilo sestřelit některá ETV. Jak se píše dále v emailu, používají k tomu koherentní tok
Zní to jako sci-fi, ale potenciál skutečných hvězdných válek je dost reálný. A není to nic nového. Obavy z bojů ve vesmíru mají počátek v několika iniciativách z období studené války, například v systému protiraketové obrany Star Wars prezidenta Reagana.

Náměstek ministra obrany Robert Work v červnu o této hrozbě mluvil v Kongresu. Řekl, že technologie vyvinutá USA během studené války umožňuje „promítat více energie, přesněji, rychleji, při nižších nákladech.“ Zamyslete se na chvilku nad tím, co vše satelity umí. GPS, sledování a komunikace jsou na nich závislé. A Scientific American poznamenává, že je možno satelity vyřadit z provozu bez raket – stačí jednoduše postříkat čočky barvou nebo polámat antény.

Prezident Obama požádal o 5 bilionů $ z fiskálního rozpočtu pro rok 2016 na kosmickou obranu.

A bývalý důstojník letectva řekl Scientific American že většina schopností Spojených států ve vesmíru byla odtajněna s cílem vyslat jasný signál: Neexistují žádná pravidla pro válku ve vesmíru.

S pozdravem,
Edgar

Edgar D. Mitchell, doktor věd
astronaut na Apollo 14 šestý muž, který vkročil na na Měsíc
konzultant pro energii nulového bodu

Komunikace Edgar Mitchell a John Podesta o mimozemšťanech

Další díly ze seriálu

Napsat komentář