Wikileaks: Edgar Mitchell a Johna Podesta o UFO (3. díl): Další email

9037x 03. 03. 2017 1 čtenář

Dne 9. října 2016, WikiLeaks zveřejnily tisíce emailů z osobního účtu Johna Podesty, předsedy kampaně Hillary Clintonové. John Podesata vedl též prezidentskou kampaň a byl současně poradcem bývalého prezidenta Baracka Obamy. Mezi těmito soubory byly dva emaily podepsané bývalým astronautem NASA Edgarem D. Mitchellem z emailové adresy terribillionairs at aol dot com.

První zpráva ze dne 18. ledna 2015:

Předmět: email pro Johna Podestu (skrze Eryn) od Edgar Mitchell ohledně setkání co nejdříve

Drahý Johne,

jak se rok 2015 vyvíjí, dozvídám se, že v únoru opustíš státní správu. Je naléhavě nutné, abychom se dohodli na datu a čase setkání, kde budeme diskutovat o odhalení a Energii nulového bodu (ENB). Ideální by bylo setkat se co nejdříve po Tvém odchodu ze státní správy.

Má katolická kolegině Terri Mansfield tam bude taky, aby nás seznámila se současným stavem znalostí Vatikánu o ETI (mimozemské inteligenci).

Další kolega pracuje na nové vesmírné smlouvě zahrnující Rusko a Čínu. Nicméně vzhledem k extrémnímu zásahu Ruska na Ukrajině věřím, že musíme usilovat o jinou cestu k míru ve vesmíru a ENB na Zemi.

Setkal jsem se 4. července na misi USA v Ženevě s přítelkyní z dětství prezidenta Obamy z Honolulu, americkou velvyslankyní Pamelou Hamamoto a stručně jsem jí poreferoval o energie nulového bodu (ENB). Věřím, že ji můžeme získat (přesvědčit), aby prezentovala naši práci prezidentu Obamovi.

Oceňuji pomoc Eryn při domlouvání našeho setkání s Terri.

S pozdravem,
Edgar D. Mitchell
Doktor věd; vedoucí výzkumu a zakladatel Quantrek; astronaut na Apollo 14; šestý muž, který vkročil na na Měsíc

Druhá zpráva ze dne 18. srpna 2015 obsahovala stručný úvod a řadu odkazů na články, ve kterých se obzvlášť probírala militarizace vesmíru. Tento email nesl stejný podpis jako první email:

Předmět: e-mail pro Johna Podestu skrze Eryn ohledně vesmírné smlouvy (v příloze)

Předtím, než se ponoříme do obsahu těchto dvou emailů, měli bychom se seznámit s osobami, které jsou v nich zmiňované.

Dr. Edgar Mitchell

Dr. Edgar Mitchell (který zemřel v roce 2016) byl astronaut NASA, který cestoval na Měsíc a vkročil na něj v rámci mise Apollo 14 v roce 1971. Dokončil rekordní výstup do vesmíru trvající devět hodin dvacet čtyři minut a byl oceněn Prezidentskou medailí Svobody. Jeho vědecká kariéra v NASA byla vynikající. Měl silnou víru v metafyzické jevy a tvrdil například, že Torontský léčitel jménem Adam Dreamhealer jej vyléčil z rakoviny ledvin na vzdálenost tisíce mil. Byl také silným zastáncem existence inteligentního mimozemského života a tvrdil že Zemi často navštěvují mimozemšťané. Jako příklad uveďme jeho tvrzení v rozhovoru s The Guardian z roku 2009:

„Jsme navštěvováni.“ řekl [Mitchell]. „Je na čase, abychom přestali tajit pravdu o mimozemské přítomnosti. Vyzývám naši vládu, aby se otevřela… a stala se součástí této planetární komunity, která se snaží nás přetvořit v civilizaci cestovatelů do vesmíru.”

Ačkoli emaily podepsal Mitchel, emailová adresa, ze které pochází patří Terri Mansfieldové (Mitchellově „katolické kolegyni“), která provozuje neziskovou organizaci zaměřenou na metafyzické koncepty jako vědomí, Bůh, mimozemská inteligence a vývoj technologií, které by mohly využít energii nulového bodu.

Carol Rosin

Carol Rosin, kterou Mitchell zmiňuje, že mu pomáhala sbírat odkazy uvedené v druhém emailu, uvádí na své internetové stránce, že je zakladatelkou Institutu pro bezpečnost a spolupráci v kosmickém prostoru. Na stejném místě popisuje svou roli jako „poradce rozhodujících i jiných osob o aplikacích technologií a informačních služeb pro lidské potřeby, životní prostředí, novou energii a míru a bezpečnosti, zdraví a prosperitu pro všechny na Zemi a ve vesmíru“.

Bývalá Mitchellova zaměstnankyně Rebecca Hardcastle Wright napsala příspěvek (pozn. red.: 1. díl seriálu) dokazující jejich pravost a potvrzující, že schůzka s Podestou přes Skype byla Mitchellem požadována, ale nikdy se neuskutečnila.

Pokud jde o obsah emailů, proplétají se zde dvě velmi volně spojená vlákna. Přímočařejší vlákno, které se zdá být hlavním předpokladem pro jednání přes Skype, je diskuse o připojení podpisu Spojených států k pozměněnému znění „Smlouvy o zásadách činnosti  států při výzkumu a využívání kosmického prostoru”. Tato mezinárodní dohoda z roku 1960 brání vládám v umístění jaderných zbraní nebo zbraní hromadného ničení na oběžnou dráhu i výstavbě vojenských základen na Měsíci a umístění podobných základen kamkoliv do vesmírného prostoru.

Mitchell a Rosinová usilovali o to, aby Spojené státy podepsaly ještě přísnější smlouvu navrženou v roce 2008 Čínou a Ruskem, která by znamenala úplný zákaz zbraní ve vesmíru. Odkazy poskytnuté Rosinovou (především novinové články a příspěvky různých blogů – viz. 2. díl seriálu) se všechny vztahují k mezinárodní vesmírné spolupráci a k nejrůznějším varováním zemí, které v současné době umísťují nebo se chystají umístit zbraně do vesmíru.

Materiál v prvním emailu je o něco spletitější. Na začátku tohoto emailu se hovoří o „naléhavé“ žádosti diskutovat o „energie nulového bodu“ a „odhalení“. Odhalení se vztahuje k zveřejnění veškerých informací, které by vláda USA mohly mít o UFO. To je ve skutečnosti téma, které John Podesta otevřeně prosazoval mnohem dříve, než na něj WikiLeaks poukázaly, jak Washington Post oznámil v dubnu 2016:

„V roce 2002,“ [Leslie] Kean a spoluautor [“UFO: generálové, piloti a vládní úředníci promlouvají”] Ralph Blumenthal napsali: „Podesta začal veřejně podporovat to, co se stalo mezníkem v žalobě o Zákoně o svobodném přístupu k informacím. Žaloba byla podána nezávislou nátlakovou skupinou “Koalice pro svobodný přístup k informacím”. NASA totiž zadržuje informace a odmítá vydat své záznamy o významném UFO incidentu v Kecksburgu v Pensylvánii v roce 1965.“ Byly zveřejněny sice nějaké dokumenty, které ale “neobsahovaly ani špetku informací týkajících se případu Kecksburg, navzdory upřímnému úsilí personálu NASA.“

Jsou to údajně tyto dokumenty, které Podesta měl na mysli, když po krátké pracovní stáži v Obamově Bílém domě tweetoval, že to, že se nepodařilo zajistit zveřejnění informací o UFO bylo jeho „největší selhání v roce 2014.“

Energie nulového bodu (ENB) je koncept z kvantové fyziky, který se vztahuje k množství energie, kterou daný kvantový systém má ve svém nejnižším kvantovém stavu, nebo-li základním stavu. Je faktem, že systémy v tomto nulovém bodu ve skutečnosti ještě mají nějakou energii, kterou by bylo možné využít.

Mitchell provozoval firmu zvanou Quantrek, uvedenou v jeho emailovém podpisu, která se snažila, mimo jiné, o využití Energie nulového bodu. Podle Terri Mansfieldové (z jejíž emailové adresy jsou emaily Podestovi odeslány):

“[Mitchell] a jeho vědecký tým zkoumal uplatňování kvantového hologramu i energie nulového bodu – nejvýkonnější, nejčistější, nejlevnější, nejbezpečnější a nejvíce všudypřítomné formy energie pro naši planetu. ENB bude pohánět automobily, vlaky, letadla, námořní plavidla, kosmické lodě, stejně jako naše domovy a budovy.”

Mansfieldová vysvětluje na své webové stránce:

“ETI (mimozemské inteligence), s nimiž Suzanne a Terri pracují, jsou mírumilovní, nenásilní a poslušní Bohu. Nejsou z našeho vesmíru, ale ze sousedících vesmírů. Jsou nejvyšší formou inteligence spolupracující přímo s Bohem.

Chtějí pomáhat lidstvu, které touží přinést na Zemi výkonnou, bezpečnou, čistou, levnou, udržitelnou, všudypřítomnou, nekonečnou energii nulového bodu a aplikovat ji jako trvale udržitelný zdroj energie. Tato energie ENB je zaměřena na Tau neutrina.

Když ETI chtějí, aby byli poznáni, činí tak s určitými barvami, zvuky, doteky, vůněmi, chutěmi a manipulacemi hmoty. Příkladů je mnoho. Často zapínají světla v našich domovech, když chtějí naši pozornost. ETI chtějí jen to, co umožní lidstvu vyvíjet se duchovně, požadují poslušnost danou volbou svobodné vůle, reagují se soucitem a / nebo spravedlností, pokud je to nutné.”

Z toho vyplývá, že mimozemšťané jsou ochotni nám pomoci s problémy s aplikací energie nulového bodu, pokud prokážeme svou mírumilovnost. Na to pravděpodobně Mitchell odkazuje v druhém emailu, když napsal:

“Nezapomeňte, že naši nenásilní mimozemští přátelé z přilehlého vesmíru nám přinesou energii nulového bodu pro Zemi. Nebudou tolerovat žádné formy vojenského násilí na Zemi nebo v kosmu.”

[hr]

(Redakčně zkráceno.)

Komunikace Edgar Mitchell a John Podesta o mimozemšťanech

Další díly ze seriálu

Napsat komentář