Wikileaks: Potvrzení mimozemského života

68885x 29. 11. 2013 1 čtenář

Peirre Brunet (Kanada): Hodláte zveřejnit informace o UFO?

Julian Assange: Již dříve jsem řekl, že jsou tu informace o mimozemských bytostech v kabelogramech. A to je fakt. Jsou v nich malé zmínky na toto téma. Většina materiálů se zabývá UFO kultem a jeho významem z hlediska získávání lidí. V jednom případě tu je jeden opravdu velký kabelogram, který chceme zveřejnit v několika následujících dnech. Píše se v něm, že kult mimozemšťanů a UFO má silné zastoupení v Kanadě, až z toho US ambasáda v Kanadě byla nervózní…

 

 

Podobné články

6 komentářů k "Wikileaks: Potvrzení mimozemského života"

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  Také přidávám ofic. info. ze zdrojů.
  Dle informací čínské státní televize sonda Čchang’e 3 s roverem Jutu na palubě v pátek, tj. 6.12.2013, v 10:53 SEČ úspěšně vstoupila po 361sekundovém brzdícím zážehu na kruhovou dráhu kolem Měsíce ve výšce asi 100 kilometrů nad povrchem. Přistání na Měsíci je v plánu 14. prosince, tj. příští sobotu.

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  Ti kluci čínští jsou skoupý na info. pomalu se ani nevědělo, že něco podobného plánují, asi vědí proč.
  Standardně se uvádí tři dny, jenže Sueneé znáš to, o misích Apollo a Lunochodu se napsaly romány a stejně pomalu nikdo nevěří že tam někdo byl.

  • Sueneé napsal:

   To jsem už taky někde viděl. První čínská fotografie z vesmíru byla padělek z rozostřené fotografie NASA. Na otázku, kdy budou další fotografie Čína vzkázala světu: další data se zpracovávají. Pokud vím, tak je zpracovávají už několik let a nic dalšího nikdo neviděl.
   Ale možná nám „S“ něco vyhrabe…

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  To jsem zvědav s čím Julian Assange přijde.
  Pánové co říkáte na Číňany? jejich sonda s měsíčním vozítkem Chang’e 3 odstartovala v neděli večer našeho času, k vybavení sondy patří dvě stereoskopické panoramatické kamery, tak snad uvidíme našeho souputníka v přirozených barvách.
  To je po Indické sondě k Marsu, další snaha a to se cení.
  Akorát jsem zvědav, jak budou reagovat Američané, doufejme, že nepřijde další nápad podobný 11. září 2001

  • Sueneé napsal:

   Jak dlouho má trvat cesta té sondy na Měsíc? Standardně se uvádí 3 dny, takže sonda už by měla být na místě, ne? Víme o tom něco?

   • S. S. napsal:

    Doba letu k Měsíci závisí na zvolené dráze. Může to být zhruba 3-5 dnů (5 dnů odpovídá Hohmannově přechodové dráze při nezapočtení měsíční gravitace), existovala i pokusná sonda, které to trvalo mnoho týdnů (měla slabý motor a využívala speciálních manévrů pro šetření palivem). Lety s lidmi mohou být zase rychlejší, protože větší spotřeba paliva je kompenzovaná menší potřebou zásob a menším rizikem. Obecně je i ta doba letu kompromisem několika požadavků v rámci zákonů kosmické mechaniky.

    Čínská sonda prý od 6. 12. desáté hodiny dopolední UT obíhá kolem Měsíce.

    Osobně si ponechávám trochu skeptické rezervy, protože zatím zveřejněná data z prvních dvou čínských měsíčních sond nevypadají úplně přesvědčivě.

Napsat komentář