Záhadné mumie z Peru jsou pozůstatky mimozemšťanů

6605x 05. 07. 2018 1 čtenář

Ačkoliv mumie neznámého druhu objevené v Peru vědci oficiálně odmítli jako podvod, mnozí se domnívají, že jsou pozůstatky mimozemšťanů. Ruský vědec tvrdí, že vykonal testy DNA na jedné z mumií a poskytl důkaz, že mumie nejsou lidského původu.

Dr. Konstantin Korotkov, profesor informatiky a biofyziky ze státní univerzity v Peterburgu, pevně věří, že mumie jsou ve skutečnosti pozůstatky mimozemšťanů. Profesor Korotkov je však známý svými netradičními názory. Tento vědec byl kritizovaný, když v roce 2008 tvrdil, že vynalezl zařízení, které dokáže fotgrafovat lidskou duši.

Jednu z mumií objevili vědci na náhorní plošině Nazca pod vedením amerického ufologa a spisovatele Jamieho Maussana a dali jí jméno Marie. Podle předběžných testů žila pravděpodobně v průběhu pátého století našeho letopočtu.

Nalezené mumie – úplně nový druh?

Mumie byly nalezeny v roce 2017. Podle zvláštního tvaru lebek a prodloužených prstů vědci usoudili, že jde o úplně nový druh, který nebyl dosud na Zemi objeven. Dr. Korotkov uvedl, že jejich rysy nejsou deformací a že jde vlastně o humanoida podobného člověku. Téměř o rok později ruská tisková agentura Sputnik informovala, že doktor Korotkov vykonal genetické testy na sérii vzorků tkání z mumie. Ty ukázaly, že Marie je humanoidní bytost a má 23 chromozomů stejně jako člověk.

 

Dr. Korotkov uvedl:

„Právě probíhá podrobná analýza s cílem zjistit, zda se všechny chromozomy shodují s našimi, lidskými“.

Vědci zjistili, že struktura žebra mumie se značně liší od struktury lidského žebra.

Radioložka Natalia Zaloznaja uvedla:

„Vidíme obrysy průdušnice a průdušek, srdce a jeho komor. Dokážečme určit tvar chlopní. Můžeme též jasně vidět obrysy bránice, jater a sleziny“.

Vědci též identifikovali bílou látku, která pokrývá mumie. Mimozemské mumie jsou pokryté chloridom kadmia – chemikálií, která díky antibakteriálnímu účinku udržela Marii a ostatní mumie ve velmi dobrém stavu. Ačkoliv tedy mumie vypadají jako lidé, nejsou to pozůstatky lidí.

Anatomická struktura mumie

Dr. Korotkov uvedl:

„Každá mumie má dvě ruce, dvě nohy, hlavu, oči a ústa. Tomografické vyšetření odhalilo jejich kostry. Tkáň je biologické povahy a její chemické zložení naznačuje, že je lidská. Jejich DNA obsahuje 23 párů chromozómů stejně jako lidská DNA. Všechny čtyři mumie jsou muži, každá s chromozomem Y. Ale ačkoliv vypadají jako lidé, nejsou to lidé, jejich anatomická struktura je velmi odlišná.“

Během návštěvy v Peru zkoumal Dr. Korotkov čtyři další mumie o velikosti 70 cm. Potvrdil, že všechny mají tři prsty a prodlouženou lebku. Mumie mají podle Korotkova další neobvyklé znaky – nemají nosní dutinu a jejich nadočnicové oblouky nejsou vyvinuté.

Dr. Korotkov dále uvádí:

„Mumie mají sice ústní dutinu, ale dolní čelisti nejsou pohyblivé a tvoří se zbytkem lebky jeden celek. Mohli by to být mimozemšťané nebo bio roboti. V případě Marie a Vavity může jít o představitelé rasy, která dosáhla vyššího stupně vývoje mnohem říve, jak my, lidé. Možná až o tisíce let. Mimochodom, na petroglyfech z Peru je možné vidět trojprsté bytosti, může jít o důkaz, že staří obyvatelé Peru tyto zvláštní bytosti opravdu viděli.“

Podobné články

Napsat komentář