Založili jsme spolek Sueneé Universe, z.s.

37095x 23. 03. 2019 1 čtenář

S velkou radostí v srdci a neutuchajícím nadšením vám, mílí přátelé a fanoušci Sueneé Universe, oznamujeme, že tento měsíc nám konečně Rejstříkový soud v Praze přiznal právní subjektivitu jako zapsaný spolek! Počínaje 08.03.2019 jsme získali souhlasné stanovisko k zápisu a pouze už jen čekáme na uvedení ve veřejném rejstříku ARES. Celý název je tedy tímto Sueneé Universe, z.s. a naše IČO: 07970161. Náš spolek má též od 11.01.2019 živnostenské oprávnění pro vedlejší výdělečnou činnost.

Sueneé: po více jak šestileté pouti digitálním světem dostal tento web nový svěží vítr do plachet a jsem moc rád, že při založení spolku byly přítomny dvě úžasné sudičky Ta Ura a Marcelka. Zatím vykračujeme jen zlehka a nesměle. Ještě je hodně práce s transformací a převodem aktivity pod nový subjekt, ale už teď je jisté, že se nám otevírají nové možnosti a příležitosti, jak nás a hlavě i vás propojit v jednom nekonečném vesmíru! :) Během roku 2019 jsme si dali za záměr provést několik pozitivních změn, o kterých věříme, že vám čtenářům a fanouškům Sueneé Universe přinesou novou vlnu energie a inspirace.

Ta Ura: Ještě před pár měsíci jsem vůbec netušila, že je něco takového možné, ale s tímhle týmem je to velká radost a hlavně velká radost tvořit. Máme pro vás nachystáno a rozpracováno mnoho nového. Těší mne, že se Sueneé rozhodl rozšířit portfólio webu a nabídnout na něm nová témata z oblastí, které jsou mi velmi blízké: přirozený životní styl, ekologie, přírodní materiály… právě v těchto dnech pro vás natáčím celou řadu rozhovorů s velmi zajímavými a milými lidmi. Už brzy je najdete na našem YouTube Sueneé Universe. Těší mne entusiasmus a pozitivní nálada v našem kolektivu, který přesahuje nejen náš tři. ;) Máme kolem sebe báječné podporovatele, kteří si přejí zůstat zatím za oponou. Jsou to ale dobří lidé s krásnou energií v srdci. Věřím, že spolek nám pomůže podpořit vzájemné vztahy a dát Vesmíru najevo, že to myslíme vážně… Je úžasné, že je mi dovoleno být toho součástí. Naprosto fascinující zkušeností pro mne, je tady se skutečně doslova stávají sny a přání skutečností!

Marcelka: Když mi Sueneé nabídl roli (finančního) anděla, úplně jsem se pro to nadchla. Vnímám, že nezisková organizace je způsob jak nám všem přinášet ra-dost a přitom být finančně v rovnováze. Dokud tu peníze jsou, tak ať nám opravdu slouží pro radost! :) Mojí rolí je též být mentorem a koučem, aby kreativní lidé jako jsou jistě Sueneé a Ta Ura neztráceli pevnou půdu pod nohami. Těším se na nový design webových stránek a taky úplně nový přístup v práci s obsahem. Nastavujeme pozvolna redakční plán a pracujeme na celkové koncepci projektu, aby lépe fungoval na všechny strany.

Sueneé: Ano, rok 2019 je jistě klíčovým rokem mnoha změn. Za pár dnů pokřtí redakce Sueneé Universe knihu MIMOZEMŠŤANÉ, na které jsme pracovali v týmu (Sueneé, Iva Kňaze, Jan Suchý) celý rok 2018 a vlastně až do začátku března 2019. Je milé vědět, že už teď je vyprodáno přes 480 a ještě minimálně dalších 300 fanoušků si knížku rezervovalo! Chystají se další možnosti:

  • Změníme po více jak 6 letech vzhled webu na více profesionální. Chceme se přizpůsobit trendu zpravodajských serverů, abychom vám mohli přinášet. Více informací v mnohem kratším čase.
  • Budujeme stabilní tým, který se o web a související projekty Sueneé Universe stará. Kromě zakládajících členů spolku tu v tichosti a nepoznáni pracuje více jak desítka nadšených spolutvůrců. Některým se tato činnost stává čím dál více životním posláním na plný úvazek a to je skvělé…! :)
  • Rozšíříme tématický obsah. Chceme do toho jít s větší vervou a záběrem, protože témat a informací je na světě hodně a je škoda být odpojený díky jazykové bariéře.
  • 15.-17.11.2019 plánujeme velkou celovíkendovou konferenci Sueneé Universe se zahraničními hosty. Buďte ve střehu brzo se dozvíte více.
  • Sueneé Universe, z.s. bude určitě nabírat nové členy. Co z toho? Určitě se můžete těšit na zajímavé výhody. Prozatím testujeme platformu pro membership, ale již brzy nabídneme atraktivní výhody všem, kteří do toho půjdou s námi naplno…
  • Rádi bychom s vámi jeli taky někam na dovolenou. Někam, jak se říká, na místo činu. Můžeme psát tisíce slov o záhadách a magických místech, ale pokud si na ně nesáhnete vlastním tělem a duší, pak pořád jen můžete snít. Láká nás výlet k pyramidám. Za kterými vyrazíme jako první, je zatím ve hvězdách. Jistě někteří z vás budou mít šanci být u toho s námi. :)
  • Prohlubujeme pozvolna spolupráci s komunitním a duchovním centrem Kalimeta.

Je toho ještě hodně, o čem bude řeč. Zůstaňme spolu na jedné vlně a věřím, že nás čekají velké věci. Klíčová hesla z jedné naší porady: komunita, komunikace (a kde) Kalimeta. :-D Synergie kruhu a transformace vědomí… ;)

Podobné články

3 komentářů k "Založili jsme spolek Sueneé Universe, z.s."

Napsat komentář