Zamyšlení nad současným životem na Zemi

155618x 25. 11. 2015 1 čtenář

Když se nad tím zamyslíte, tak: Pijeme chlorovanou vodu. Jíme potraviny plné chemikálií. Úžíváme chemické medikamenty, chemoterapii a potravinové doplňky. Dýcháme zamořené ovzduší plné zplodin a prachu. Nad hlavou nám létají letadla vypouštející tzv. chemtrails. Stres v zaměstnání, z bank, následné problémy v rodině. Žijete pod vlivem záření z mobilních telefonů, Wi-Fi a dalších bezdrátových sítí. Ve světě je tolik válek a násilí živeno uměle.

Naše aktivita na internetu je stále monitorována. Náš veřejný život je sledován na každém kroku z bezpečnostních kamer. Masmédia nám vymývají plánovaně mozek.

Určitě toho bude ještě víc, ale už při tomto výčtu si říkám, jak je tohle možné a jestli to lidé vůbec vidí? A pak mě napadne, k jakému účelu tohle zlo slouží a kdo z toho má prospěch? Jak tohle všechno dopadne…?

Představte si jak se muselo žít bytostem v době dávno minulé, když dýchali ovzduší plné kyslíku, nezatíženi stresem a chemií? Odmažte si vyjmenovaný výčet všeho špatného a musí vám dojít jak šílené životy žijeme!

Podobné články

15 komentářů k "Zamyšlení nad současným životem na Zemi"

 • Liborec napsal:

  Tento článek je naprostým nesmyslem, konec konců jako celý tento web. Chemie není nic špatného… pokračování komentáře na foru.

 • Standa Standa napsal:

  Jak se jim dříve žilo?

  Především velmi krátce.

  Velká část narozených lidí  zemřela ještě v dětství (kojenecká úmrtnost 30-50%), padesátka byl už celkem vysoký věk (vzpomeňme na Babičku Boženy Němcové, které mohlo být zhruba 50-55, když dorazila na Staré bělidlo), sedmdesátka byla zcela výjimečný kmetský věk.

  • Sueneé napsal:

   Stando, uvažuješ o lidech, kteří žili v posledních 2 tisích letech. Mám pocit, že Horus uvažuje o lidech v poněkud vzdálenějších tisíciletích a tam to co píšeš je čistá spekulace. Koneckonců celý článek je jen úvaha. Nic faktografického.

   • Standa Standa napsal:

    Uvažuji o lidech, kteří jsou zasaženi vlivy, popsanými v prvním odstavi článku a porovnávám je s lidmi, kteří těmito vlivy zasaženi nebyli.

    Popsané vlivy jsou otázkou posledního století až dvou.

    To není spekulace, ale fakt.

    Jsem rád, že se shodneme alespoň v tom, že článek, pod nímž diskutujeme, nemá s fakty nic společného.

    • Martin Horus Martin Horus napsal:

     Chápu kam tím míříš..díky vědě žije dnešní civilizace déle, ale to je zavádějící.

     Kdyby byli lidé zdraví přirozeně, nepotřebovali by zdravotní péči a žili by i déle. Nemocní jsou díky degenerativním chemikáliím v ovzduší, vodě atd…spíš by se to dalo nazvat nuceným udržováním do nezbytné smrti. Ramese II se dožil 90 let což je i v dnešní době unikát.

     Ve starém Egyptě se neumíralo, ale chodilo zemřít, a v tom je ta podstata pozemského života.

     • Standa Standa napsal:

      Žádný unikát to dnes už není. Jen v ČR žije právě teď přes 46000 lidí ve věku 90 a více let. Devadesáti let se dnes dožije odhadem kolem 1/10 populace.

      Pod pojmem „unikát“ bych si představoval nanejvýš něco jako „jeden z milionu“.

      Jaké procento lidí se takového věku dožilo před nástupem průmyslové revoluce?

       

      • Martin Horus Martin Horus napsal:

       Ty to vidíš z hlediska statistiky, ale 90 let / až na výjimky 1 z milionu / je utrpení a věř tomu, když to píši, dělám v oboru 20 let.

       Divoši umírali díky nevyváženému stravování, úrazům, válkám atd..ale to nesouvisí s tímto článkem. Každá doba si nese to své.

       • Standa Standa napsal:

        Utrpení si asi ke stáru užil dost i ten Ramesses II se svou těžkou artritidou, zkaženými zuby a zkornatělými cévami. Takže ani to utrpení není jen otázkou dnešní doby.

        • Martin Horus Martin Horus napsal:

         Nemyslím že by trpěl, měli na to jiné metody než se cpát chemickými prášky jako dnešní zkažená civilizace. Mě spíš zajímá proč neodešel do duatu dříve, musel k tomu mít pádný důvod.

         • Standa Standa napsal:

          Vzhledem k tomu, že starověcí Egypňané prokazatelně znali opiáty, tak si myslím, že kdomě těch Vašich „jiných metod“ používali na tišení bolesti i Vámi zatracovanou chemii (pokud tedy opium nezahrnujete do „jiných metod“).

          Co se týče věku dožtí: ten má pravděpodobnostní rozdělení. Někdo se dožije průměrného věku, někdo podprůměrného, někdo nadprůměrného.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Příhodné video k článku https://www.youtube.com/watch?v=SxOIWk_UdD0

           Ano, znali Opium a nejenom to…

          • Standa Standa napsal:

           To video v postmoderní koláži popisuje pouze symptomy. Nedotýká se ale zásadní příčiny:

           Člověk je brutálně přemnožený druh.

           Jediné řešení je redukce populace (buď si sami omezíme porodnost, nebo se o redukci postará příroda pomocí hladomorů, válek a nemocí)

           Když bude méně lidí, bude méně problémů.

           Všechno ostatní jsou podle mne jen nic neřešící řečičky, které nanejvýš jen odloží řešení a zvětší problém.

          • OKO OKO napsal:

           Pánové dovolím si vstoupit se svojí úvahou. Začnu otázkou. Jaký „život“ člověka má vůbec ještě smysl vést?

           Je to osobní otázka pro každého. Osobně to vidím tak, že musí fungovat mentální funkce a také i ty fyzické.

           To, že se snažíme proces stárnutí zpomalit nebo zastavit, je myslím lidstvu vlastní už od prvopočátku. Jak evoluce postupuje, postupně získáváme poznání, které toto jednou umožní. Dnešní fáze 100  letých nemohoucích trosek je jistě jen přechodná fáze. Kam ale konečný úspěch povede, je velká otázka.

           Takové dvě odpovědi, které se nabízejí, jsou:

           1. Zjistíme, že bez umírání to nejde, protože je to nezbytná podmínka/součást evoluce jako takové (nutno chápat v širším kontextu, než jsou jen geny).

           2. Zjistíme, že nám to dá v celkovém kontextu Života výhodu, tedy například možnost mnohem rychleji „osídlit“ Vesmír.

           Samozřejmě, že existuje nekonečné mnoho jiných odpovědí a vůbec nelze odhadnout, co se nakonec ukáže být tím správným. Chtěl jsem tím jen naznačit, že ať už se snažíme o cokoliv, je to myslím přirozená součást našeho vývoje a soudit to nyní, není namístě.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Tak co s tím ?

           Podle mne, jestli lidé neexpandují alespoň do zpět na Mars, tak zas vše zkolabuje…

           Právníci, teroristé, náboženství, masmédia, politici, soudci, globální korporace, militaristé…to je mor této Planety

Napsat komentář