«« »»

Zemi a Měsíc stvořily vyšší síly

Vědci zjistili řadu zvláštních shod v uspořádání naší Sluneční soustavy, které nelze vědecky vysvětlit. Po provedení analýzy Sluneční soustavy, uvěřili francouzští astronomové z Národního výzkumného centra v existenci vyšších sil, oznamují oficiální stránky centra CNRS.

Po porovnání naší soustavy s uspořádáním celého kosmu, přišli specialisté k závěru, že harmonie, která obklopuje Zemi, vypadá na pozadí chaotické struktury ostatního vesmíru jako skutečná anomálie, vysvětlitelná pouze existencí vyšší inteligence a vyšších sil.

Tak by, například, i nejmenší změna gravitační rovnováhy mezi Zemí a Měsícem způsobila prudkou změnu ročních období a soustavné výkyvy teploty vzduchu, což by neumožnilo vznik živých organizmů a jejich evoluci.

„Žádná z hvězd nebo planet ve vesmíru se nemůže pochlubit takovou harmonickou architekturou. Což to není důkaz o vyšších silách, které na pozadí chaosu stvořily ideální systém?“, poznamenávají badatelé.

Vědce rovněž překvapila matematicky vyvážená přesnost hmotnosti přirozené družice Země, Měsíce, tak, aby střídání dne a noci na modré planetě, i při nejmenší odchylce, probíhalo po několik hodin. Přesně taková hmotnost Měsíce a vyváženost sil umožňuje, aby den a noc trvaly na Zemi právě 24 hodin.

Naše Sluneční soustava

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 05897 a SS: 100.

3 Responses to Zemi a Měsíc stvořily vyšší síly

 1. Looper napsal:

  „Přesně taková hmotnost Měsíce a vyváženost sil umožňuje, aby den a noc trvaly na Zemi právě 24 hodin.“

  ÁÁÁÁÁÁÁ někdo si hraje na to, že 24 hodin je jediná správná doba trvání dne. To tedy rozhodně není!!!
  Kdyby den trval 100x déle, byl by to problém – dny příliš horké a noci příliš studené ledové zamražené.
  Ale kdyby den trval o 4 hodiny déle a nebo klidně 30 hodin, tak by se nestalo nic, stále by bylo na planetě příjemně, ač polední teploty by byly o něco vyšší.
  A kdyby byl den jen 12 hodinový nebo dokonce jen 2 hodinový, tak by se už vůbec nic nestalo!
  Rozsah přijatelné délky dne JE VELMI ŠIROKÝ !!!

  Kvůli příliš velkým změnám, teplot den / noc je vhodné, aby délka dne byla kratší, než 100 hodin.
  Současně je nutné, aby rotace planety nebyla až natolik rychlá, že by se planeta rozpadla kvůli příliš rychlé rotaci na kusy.
  Ale 2 hodinový den by klidně být mohl.

 2. Looper napsal:

  Samé žvásty.
  Autorem těchto žvástů jsou kreonionické, no prostě církev.
  Jelikož bible je již mrtvá kniha, tak se Církev se snaží náhradním způsobem propašovat do mysli lidí.
  Církev vždy podporovala lidskou aroganci a to například tím, že hlásala, že bůh strořil JEN JEDINOU civilizaci a to lidskou.
  Tímto způsobem církev velmi snadno ovládala naduté masy, protože splnila přání těchto natudých mas – cítit se jedinečně a vyjímečně – umožnit masám lidu příjemnou namyšlenost.

  Takže co se v tomto článku píše?
  „Planeta Země je stráááááášně moc vyjímečná , tímpádem nikde jinde nemůže být život a my lidé můžeme být namyšlení dále i do budoucna !!!“

  Planeta Země je úžasnou planetou s kyslíkem a dusíkem a masivním železným jádrem a ve Sluneční soustavě skutečně nemá obdoby.
  Do jaké míry je však Země vyjímečná ve vesmíru NEVÍME, protože jiné soustavy planet neznáme.

  Začínají se objevovat extrasolární planety, ale pouze takové, které jsou
  1. hodně obrovské
  a současně
  2. obíhají hodně blízko mateřské hvězdy
  a současně
  3. mateřská hvězda je malinká – do kontrastu s obrovskou planetou

  a proč se objevují POUZE takovéto planety?
  Protože POUZE takovéto planety je schopná lidská technika detekovat !!!!

 3. Standa Standa napsal:

  Několik poznámek:

  – Den a noc se v dlouhodobém průměru neustále prodlužují. Sice jen nepatrně, ale přece. Je to způsobeno právě vlivem Měsíce, kterému předává Země bez přestání část své hybnosti (a ten díky tomu pomalu odplouvá do kosmu). Dohromady mají den a noc 24 hodin jen proto, že jsme se tak dohodli.

  –  V článku chybí údaj, v jakém rozmezí by se musela měnit gravitace Měsíce, aby došlo ke scénáři, který je v článku popsán. Podle mne je to rozmezí dost široké, ale asi by bylo dobré někde získat rozbor od těch vědců (pokud tedy ti vědci existují)

  – Mají ti vědci, zmínění v článku, nějaká konkrétní jména? Je někde k dipozici jejich prohlášení, na které se článek odvolává?

   

   

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.