Značky od mimozemšťanů! Máte je také na těle?!

17768x 31. 07. 2018 1 čtenář

Od přijetí naší první zprávy o značkách uplynulo delší období. Stalo se to v roce 2005 a začalo to ve Velké Británii, která je dodnes jedním z center výskytu těchto značek.

Co jsou tajemné značky?

Jednoduše řečeno je to značka, která je udělána přesně ve tvaru nitkového záměrného kříže, který byste mohli vidět na puškohledu při pozorování cíle. Ničím se vzhledem neliší. Obvykle se skládá z dvou linek, které se protínají v pravém úhlu, a které jsou umístěny nad jedním, dvěma nebo více soustřednými kruhy.

Jedinci, kteří tyto stopy nacházejí na těle, je obvykle objevují po probuzení, po sprchování apod. Zatím nikdo neměl žádné vzpomínky na to, jak se značky dostaly na jeho tělo. Značky obvykle přetrvají jen několik dní, pak zmizí, ačkoli u někoho zůstal trvalejší obraz, který byl narudlý oproti vzhledu okolní kůže. Nebyly zaznamenány žádné známky bolesti, spojené s těmito značkami.

Od roku 2005 sledujeme, že se objevují určité trendy. Například se zdá, že mezi testovanými jednotlivci je genetická příbuznost, která ukazuje na národy od severního Atlantiku. (Možná budete chtít přemýšlet o mimozemšťanech – „Nordicích“.) Víme, že značky jsou vytvořeny nástrojem, který působí energií záření na pokožku, což způsobuje, že kůže reaguje zarudnutím.

Mnoho otázek, málo odpovědí

I po osmi letech intenzivního hledání odpovědí ale nemáme jasno. Vzhledem k tomu, že nikdo z postižených si nepamatoval, jak značka vznikla, nemáme tušení, kdo jsou jejich tvůrci nebo odkud pocházejí.

Neznáme ani účel těchto značek, ačkoli logika naznačuje, že jsou výsledkem nějakého typu testování nebo značkovacího procesu. V současné době nás to zanechává v temném světě spekulací. Můj vnitřní pocit je nyní asi stejně dobrý jako u jiných, ale moje intuice mi říká, že pachatelé těchto nitkových křížů jsou buď z jiné dimenze, nebo využívají interdimenzionální technologie.

Proč? Protože neexistují svědci jejich vstupu a odchodu z domovů těch, kteří byli takto označení, nebyly zde spatřeny žádné lodě, žádné koule, ani disky. Interdimenzionální technologie je jediný způsob, jak vysvětlit, jak může někdo jednoduše zmizet, aniž by zanechal po sobě stopu.

Radiologie

Fotografie těchto značek byly zkoumány radiologem, který zaznamenal fyzickou polohu značek ve stejné oblasti, kde by mohl pacient s rakovinou prsu podstupovat radiační léčbu, a mohl být takto označen pro zacílení paprsků gama. Dále poznamenal, že radiologové používají takový typ značek pro umístění cílových oblasti záření, ale že značky nevyvolávají kožní poruchy, jaké jsou na fotografiích. Stalo se, že jedna z mých dcer podstoupila právě tento druh léčby. Viděl jsem toto označení, které bylo aplikováno radiologem a bylo zjevně ručně nakresleno značkovačem, jak to vysvětlil radiolog.

Je možné, že tohle dělají naši stvořitelé?

Pokud ti, co jsou zodpovědní za tyto značky, působí na této planetě již více než dvacet tisíc let, pak je možné, že jsou zde v utajení, sledují nás, a dělají to po velmi dlouhou dobu. Tyto bytosti ale nejsou naši staří známí ET! Nyní se to pokusíme shrnout: Tvůrci značek by mohli být daleko dokonalejší než obyčejní mimozemšťané. I ti jsou mnohem vyspělejší než my. Proto je reálné, že Grays a jim podobní nevědí nic o existenci tvůrců značek nitkového kříže, a že zhotovitelé těchto značek jsou ti, kteří skutečně mají na starosti tuto planetu a každou živou duši na ní.

Ale jak jsem řekl, je to mlhavý svět spekulací, jen pokrytý nejasnými indiciemi, které mohly ulpět ve vaší mysli. Musíte být opatrní, pokud se setkáte s takovým jevem.

Pokud máte takovou značku nebo znáte někoho, kdo našel na těle něco, co nelze vysvětlit, kontaktujte nás!

Podobné články

Jeden komentář k "Značky od mimozemšťanů! Máte je také na těle?!"

  • Vehement napsal:

    Je otázkou,jestli ty značky jsou opravdu vytvořené někým jiným než je majitel těla,ale dejme tomu že ano.Stojí za úvahu i biblické zmínky o tom jak bůh zanechá značky na těle a taky v souvislosti s piktogramy v obilí,že zanechá znamení na nebi i na zemi…Je nepochybnou pravdou že například mozek jeví daleko větší dokonalost, ač je pomíjivý, než je například notebook,tablet,nebo smartfon a přece nikdo neuvěří ,že něco tak složitého by mohlo vzniknout samovývojem.
    Jak rádi tuto teorii samovývoje lidé a taky věda přijímají za platnou ač je zjevné,že to tak nemůže být.

Napsat komentář