Zvonkohra Koshi: Sada čtyř živlů

6128x 24. 06. 2019 1 čtenář

Léto je plné slunce a dobré zábavy, ale i v tomto nádherném období se člověk může cítit nervózní, vystresovaný, smutný nebo jen plný obav a úzkostí. Nebo naopak odevzdaný, bez energie a chuti do života. Pokud se tak sami rozhodneme, se všemi těmito stavy se dá pracovat a zlepšovat si tak svůj život. Naplnit ho klidem, harmonií a chutí do nových zážitků.

Zvolit můžeme fyzickou aktivitu (ranní procházka, běh nebo plavání jsou k nezaplacení), posezení s přátely, péči o zvířata, koníček (pro někoho to může být péče o zahradu, pro druhého napsat báseň), meditaci nebo také poslech příjemných zvuků, které nám pomáhají v sobě rozvibrovat ty správné energie, které v tu chvíli nejvíce potřebujeme. Právě zvonkohra Koshi toto dokáže.

Zvonkohra Koshi: Sada čtyř živlů

Zvonkohra Koshi harmonizuje prostor a uklidňuje duši i vnitřní energii člověka. Pomáhá tak například při meditacích, při odbourávání vnitřního napětí, strachů a vnitřních bojů. Naopak ale také může pomoci získat odvahu a odhodlání. Zvonkohru nabízíme ve čtyřech živlech: oheň, voda, vzduch a země. Vše závisí na tom, jaký typ zvonkohry právě zvolíte. Každý živel má jiný tón a působí tak zvukem i vibracemi rozdílně. Proto doporučujeme zakoupit celou sadu a vybrat tak vždy zvonkohru přesně podle nálady a požadovaného typu působení.

Působení jednotlivých živlů

Oheň

Síla ohně a žáru se může promítnout i do člověka, který bude vnímat právě tento živel. Zvonkohra s živlem ohně dodává energii a odvahu. Pomáhá najít a objevit v sobě vášeň a chuť do nových dobrodružství, do nových začátků.

Použití zvonkohry s živlem ohně: v době, kdy se cítíme unavení a bez energie, kdy hledáme sílu začít znovu. Pomůže také získat odvahu při rozhodování v těžkých situacích.

Zvonkohra Koshi – oheň

Voda

Voda umí být divoká ale i nádherně uklidňující, a právě takto na vás bude působit tento živel. Zvonkohra s živlem vody uklidňuje, navozuje jemné energie a zvyšuje vnímavost. Pročišťuje mysl a uklidňuje rozbouřené nitro.

Použití zvonkohry s živlem vody: v době, kdy cítíme úzkosti, vztek, vnitřní agresi. Pomůže najít vnitřní klid a objevit sám sebe pod nánosem emocí a strachů.

Zvonkohra Koshi – voda

Vzduch

Vzduch nutně potřebujeme, cítíme ho a může nás inspirovat. Má potenciál pomoci tvořit s radostí a hravostí.

Použití zvonkohry s živlem vzduchu: v době, kdy se právě chystáme cokoliv vytvořit nebo vymyslet. Vzduch podporuje kreativitu, doporučujeme ho tedy při kreativních činnostech, při psaní, při malování, při vymýšlení nových nápadů, při vymýšlení trasy výletu – vzduch vždy zaručeně uvolní a rozvine smysl pro kreativitu.

Zvonkohra Koshi – vzduch

Země

Země je tu od počátku, a stále to s námi nevzdala. Je vytrvalá a houževnatá. I přes naše zásahy nám dává stále obživu a podmínky k žití. A právě tak působí i tato zvonkohra. Probudí vytrvalost, soustředění a houževnatost. Je také ideálním živlem k relaxaci.

Použití zvonkohry s živlem země: v době, kdy se potřebujeme mít pevnou vůli, kdy se nutně potřebujeme soustředit (ideální ke studiu). Také působí harmonicky na sportovce – pomáhá udržet vnitřní odhodlání a odvahu vytrvat.

Zvonkohra Koshi – země

Kde můžete Zvonkohru Koshi zakoupit?

Zvonkohru Koshi – sadu čtyř živlů si můžete zakoupit za akční cenu na eshopu Sueneé Universe. Doprava ZDARMA je samozřejmostí.

Zvonkohra KOSHI: Sada čtyř živlů

Podobné články

Napsat komentář